šport

Tarpiščev hovorí, že účasť na turnajoch ATP a WTA je dôležitejšia ako status ITF

Majte olympijské správy zadarmo

Podpora insidethegames.biz na 10

Už takmer 15 rokov je insidethegames.biz v popredí nebojácneho informovania o dianí v olympijskom hnutí. Ako prvá webová stránka, ktorá nie je umiestnená za poplatkovým múrom, sme sprístupnili správy o Medzinárodnom olympijskom výbore, olympijských a paralympijských hrách, hrách Commonwealthu a ďalších dôležitých udalostiach pre všetkých.

insidethegames.biz má celosvetovú reputáciu pre svoje spravodajstvo a šírku svojho pokrytia. Pre mnohých našich čitateľov z viac ako 200 krajín a území z celého sveta je táto webová stránka dôležitou súčasťou ich každodenného života. Ping nášho bezplatného denného e-mailového upozornenia, ktoré sa bude odosielať 365 dní v roku každý rok o 6:30 britského času, pristane v ich doručenej pošte ako súčasť ich prvej známej šálky kávy.

Počas najhoršieho obdobia epidémie COVID-19 si insidethegames.biz udržal svoju vysokú kvalitu vo všetkých správach, ktoré denne prichádzajú z celého sveta. Boli sme prvou publikáciou na svete, ktorá predstavovala hrozbu, ktorú pre olympijské hnutie predstavuje koronavírus, a poskytli sme bezkonkurenčné pokrytie epidémie.

Keď sa svet začína spamätávať z vládnej krízy, insidethegames.biz by vás chcel pozvať, aby ste nám pomohli na našej ceste financovaním nášho nezávislého časopisu. Vašou hlavnou podporou je olympijské hnutie a o udalostiach, ktoré ho formujú, budeme aj naďalej podrobne informovať. To znamená, že naša webová stránka môže byť otvorená pre každého. Minulý rok si takmer 25 miliónov ľudí prečítalo, čo bolo na Games.com, čo z nás urobilo najväčší zdroj nezávislých správ o dianí vo svetovej hre.

Každý príspevok, veľký alebo malý, pomáha udržiavať a zlepšovať naše globálne pokrytie v nasledujúcich rokoch. Náš malý a oddaný tím bol veľmi zaneprázdnený pokrývaním reorganizovaných olympijských a paralympijských hier v Tokiu minulý rok, čo bola bezprecedentná logistická výzva, ktorá natiahla naše obmedzené zdroje na limit.

READ  Kokkinakis knokautoval Molcana v otvorenom štvrťfinále CPU

Zvyšok roka 2022 nebude o nič menej rušný alebo náročný. Boli sme hostiteľmi zimnej olympiády a paralympiády v Pekingu, kam sme vyslali tím štyroch reportérov, aby usporiadali Hry Commonwealthu v Birminghame, Letnú svetovú univerzitu a Ázijské hry v Číne, Svetové hry v Alabame a niekoľko majstrovstiev sveta. Okrem toho má Katar samozrejme majstrovstvá sveta vo futbale.

Na rozdiel od mnohých iných, Insight games.com si môže prečítať každý bez ohľadu na to, čo si môže dovoliť. Robíme to preto, lebo veríme, že hra patrí každému a každý si môže prečítať informácie bez ohľadu na svoju finančnú situáciu. Keď sa iní snažia získať finančný prospech z informácií, sme odhodlaní ich zdieľať s čo najväčším počtom ľudí. Čím väčší bude počet ľudí, ktorí budú mať aktuálne informácie o globálnych udalostiach a budú chápať ich dopad, tým viac bude hra nútená byť transparentná.

Podporte insidethegames.biz na 10 – len minútu. Ak môžete, podporte nás pravidelnou sumou každý mesiac. Vďaka.

Čítaj viac

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close