Zábava

Tattooist of Auschwitz Obsadenie, miesta natáčania a ako sa pozerať

Tetovač z Osvienčimu Adaptácia najpredávanejšieho románu Heather Morris oživuje pozoruhodný skutočný príbeh Lali Sokolovovej, židovskej Slovenky, ktorá dostala za úlohu vytetovať identifikačné čísla na ruky spoluväzňov.

Lally, ktorú stvárňuje Joanna Hauer-King, sa zapletie do zakázaného romániku s spoluväzenkyňou Geetou Furman, ktorú hrá Anna Brockniak, a riskuje všetko, aby zabezpečila svoje prežitie.

Na pozadí jedného z najznámejších nacistických koncentračných táborov, Tetovač z Osvienčimu Prerozpráva jednu z najtemnejších kapitol v histórii ľudstva.

Kto je obsadením Tetovača z Auschwitzu?

Joanna Hauer-Kráľová

Hour-King stvárni hlavnú úlohu Lolly v adaptácii Skye Tetovač z Osvienčimu.

Anglický herec prvýkrát začal svoju hereckú púť na St John's College v Cambridge, čo viedlo k jeho úlohe princa Erica v Disneyho hranom filme. malá morská víla.

Predstavenie Hodinového kráľa prišlo vo filme Dannyho Hustona Posledná fotka, ktorý mal premiéru na Medzinárodnom filmovom festivale v Edinburghu. Hral Larryho v adaptácii BBC malé dievča a hrá ho Andreas Aras Popol v snehu.

Tiež zdobil obrazovky ako Paul Wilcox Howards End A ako David Pohľadnice z LondýnaAko aj Lucas na ceste psa domov a Harry Chase v dráme BBC z druhej svetovej vojny Svet v plameňoch.

Harvey Keitel

Harvey Keitel ako Lolly Sokolow a Melanie Lynskey ako Heather Morris kráčajú ulicami Melbourne (Foto: Martin Malacca/Sky UK)

Keitel hrá staršiu verziu Lally.

Keitel, veterán z éry Nového Hollywoodu, sa prvýkrát dostal do povedomia a udržiava dlhodobú spoluprácu s režisérom Martinom Scorsesem, ktorý hral v šiestich z jeho filmov: Kto mi klope na dvere, Myslím tie ulice, Alice tu už nebýva, Taxikár, Posledné pokušenie KristaA Ír. Keitel získal nomináciu na Oscara za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe za stvárnenie Mickeyho Cohena. Chybné.

Keitel sa objavil aj v troch filmoch režiséra Wesa Andersona: Moonrise Kingdom, The Grand Budapest HotelA Ostrov psov. V oboch hral agenta FBI Peter Sadusky Národný poklad A Národný poklad: Kniha tajomstiev Úlohu si zopakoval v sérii Disney+ Národný poklad: Hrana histórie. V rokoch 1995 až 2017 spolupredsedal Actors Studio s Al Pacinom a Ellen Burstyn.

READ  13 vecí o Miss Universe Slovensko 2022 - CONAN Daily

Keitel sa objavil v klasikách Quentina Tarantina vrátane Normana Batesa Zásobníkové psy a doktor Shawn Murphy Pulp Fiction.

Anna Brockniaková

Joanna Hauer-King, Lali Sokolov & Anna Prsiniak ako Geeta Furman v Osvienčime.
Joanna Hauer-King ako mladá Leigh Sokolow a Anna Brochniak ako Keita Furman (Foto: Martin Malaga/Sky UK)

Anna Brockniak hrá Geetu Furman, milenca Lolly Chokolow a spoluväzňa v Osvienčime.

Vo filme debutovala rolou Irminy Bez hanbyBol za to nominovaný na cenu Zlatá kačica.

Odvtedy sa vypracovala na uznávanú herečku a filmárku, ktorá je známa účinkovaním v nezávislých filmoch ako napr Varšava 44 A Prehliadka Kelly Hart.

Jonas Nye

Jonas Nye ako nacistický dôstojník Stefan Paredsky a Joanna Hauer-King ako Lolly Sokolov v Osvienčime.
Jonas Nye ako nacistický dôstojník Stefan Paredsky a Joanna Hauer-King ako Lali Sokolov (Foto: Martin Malaga/Sky UK)

Jonas Ney je nemecký herec a hudobník známy účinkovaním v televíznych seriáloch Nemecko 83Martin Rauch – východonemecký špión počas studenej vojny.

Prehliadka bola dobre prijatá v Spojených štátoch a bola prvým televíznym seriálom v nemeckom jazyku, ktorý bol uvedený v americkej televízii. Neskôr vznikli dve série – Nemecko 86 A Nemecko 89.

In Tetovač z Osvienčimu Nay hrá Stefana Paredského, dozorcu z Osvienčimu umiestneného v koncentračnom tábore v rokoch 1942 až 1945, ktorý sa podieľa na masových vraždách vyberaním, bitím a zabíjaním väzňov predtým, ako je odsúdený na doživotie za vojnové zločiny.

Milli Eshet

Milli Eshet je izraelská herečka, ktorá predtým hrala tajnú policajtku v televíznej dokumentárnej dráme. Vrahovia z Beit TovZobrazuje neslávne známu vraždu Malej Malevskej, americkej turistky, ktorá bola zavraždená v roku 1985. Následne v roku 2019 Esheth hosťovala v seriáli. päťdesiat.

V roku 2016 hrala Eshet vo filme dôležitú úlohu Za horami a kopcami, réžia Eran Kolirin. Film mal premiéru na filmovom festivale v Cannes a získal nomináciu za najlepší film na udeľovaní cien Ophir.

Eshad hrá Yifat Greenbaum, dcéru ústrednej postavy filmu. Je známy aj tým, že vystupuje v televíznej šou sovietsky A jeho hlavná úloha vo filme Sterilné.

In Tetovač z OsvienčimuStvárňuje Ivanu, jednu z Geetiných najbližších priateľov v tábore.

READ  Talianske Fontango uzatvára ponuky na 'The Hummingbird' a 'Leonora Audio', pridáva šesť do Cannes Slate (exkluzívne) | Správy

Keď nacisti na konci vojny zadržia väzenkyne a vyženú ich z Birkeny, Keita a Dana nemôžu Ivanu nájsť, nevediac, či ešte žije alebo nie.

Avital Ľvová

Avital Lvova je herečka rusko-židovského pôvodu z Berlína, momentálne žijúca v Londýne.

Marta hrá niekedy brutálnu dozorkyňu Geethinho paláca, hoci je väzeň.

Ľvová je známa najmä svojimi rolami Zrada A DollylandZároveň hrala úlohu Jessicy Van Zyl, pravidelnej série v pôvodnom televíznom seriáli Cinemax. Sledovače Pre HBO a ZDF.

Mimo herectva je viacjazyčný odborník, plynule hovorí po rusky, nemecky a anglicky.

Kde sa natáčal Tetovač z Auschwitzu?

Tetovač z Osvienčimu Natáčalo sa primárne na Slovensku, mnohé kľúčové scény sa nakrúcali v Bratislave a okolí.

Rozhodnutie nakrúcať na Slovensku ovplyvnilo bohaté architektonické dedičstvo krajiny, ktoré poskytlo autentické prostredie pre dobovú drámu odohrávajúcu sa počas 2. svetovej vojny.

Produkčný tím precízne obnovil koncentračný tábor Auschwitz-Birkenau, pričom zabezpečil historickú presnosť a zároveň vzdal hold tým, ktorí prežili a obete holokaustu.

Tvorcovia filmu venovali veľkú pozornosť obnoveniu atmosféry koncentračného tábora Osvienčim, ​​pričom úzko spolupracovali s historikmi a pozostalými.

Okrem toho sa uskutočnilo štúdiové natáčanie s cieľom obnoviť interiérové ​​scény a zvýšiť produkčnú hodnotu filmu.

Ako navštíviť tetovačku v Osvienčime

Tetovač z Osvienčimu Šesťdielna limitovaná séria má premiéru na Sky Atlantic vo štvrtok 2. mája o 21:00. Naďalej sa bude vysielať každý týždeň v rovnakom čase.

Ak si ich však chcete pozrieť všetky naraz, všetkých šesť epizód je k dispozícii na streamovanie od spustenia na Now TV.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close