Zábava

Hviezda Markízy Tvoja tvár na tlačovke prekvapila: Šokujúci detail … Noël, a čo tie ruky?!

Hra Zajačik sa mala dostať na dosky, ktoré znamenajú svet, v marci tohto roku. Tomu však zabránil príchod prvej vlny pandémie koronavírusov. Štúdio L + S sa tak s novinkou otvorilo až do jesennej sezóny. Jeho premiéra sa uskutočnila vo štvrtok večer, predtým sa však v popoludňajších hodinách v divadle uskutočnila tlačová konferencia, na ktorej bolo dielo predstavené Slovákom.

Zúčastnili sa na ňom všetci hlavní predstavitelia inscenácie – Zuzana Fialová, Zuzana Vačková, Kristína Svarinská, Marián Mitaš a Noël Czuczor. A ten prekvapil spoločnosť šokujúcimi detailmi. Talentovaný herec, ktorý pred rokom hral v markizáckej šou Tvoja tvár, znie povedome, pretože sa pýšil početnými tetovaniami na tele.

Noël Czuczor na tlačovke prekvapil početnými tetovaniami na tele.
Hviezda vašej markízy

Zdroj: Jan Zemiar

Kresby zdobili nielen jeho ruky, ale aj krk. Zaujímalo nás preto, či sa umelec permanentne zdokonaľuje, alebo či je nový vzhľad tela iba časťou jednej z jeho hereckých postáv, ktorú momentálne stvárňuje. „Áno. Mám to len kvôli predstaveniu Zajačik,“ prijatý pre Topky.sk Czuczor. A o čom je spomínaná hra?

Ako priznal Noël Czuczor, mal tetovanie na výrobu Zajačika.
Hviezda vašej markízy

Zdroj: Jan Zemiar

„Táto hra pod rúškom neskrotnej zábavy v sebe skrýva snahu vyjadriť sa k feminizmu, liberalizmu a konzervativizmu, k rozdielom a podobnostiam medzi mužmi a ženami, mladými i starými. Ale hlavne v hre Zajačik sa diváci naučia veľa potrebné informácie o všestrannom využití praktickej mágie v každodennom živote, “ prezradila autorka a režisérka Eva Borušovičová.

READ  Slovenská a maďarská kinematografia zaujala na filmovom festivale Cinematic Film Festival

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close