Zábava

18 rokov vzťahu spečatili krásnymi správami. Moderátorka Soňa Skoncová čaká dieťa

Jeden z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu svojich fanúšikov príjemne prekvapil. Po tom, čo sa zosobášili, ohlásili ďalšie krásne noviny – známej moderátorke rastie nový život v srdci.

Od chvíle, keď vy Soňa Skoncová získala pozornosť ako súťažiaca Miss Slovensko 2009, po jej boku stál dizajnér a podnikateľ Robo Reis. Rodák z Bojníc, s ktorým sa Soňa zoznámila v 15 rokoch, stál po boku dnes už známeho moderátora, modelu a podnikateľa pri všetkých dôležitých udalostiach. Napriek tomu, že spolu chodia 18 rokov, len nedávno sa rozhodli pre dôležitý krok, napríklad svadbu.

Nečakané zásnuby a zrušená svadba

Napriek dlhodobému vzťahu Soňa na svojich sociálnych sieťach priznala, že na svadbu nikdy nepomyslela. Aj keď má blízko k móde a ako modelka si obliekla niekoľko úchvatných princeznovských šiat, svadobný obrad bol pre ňu a jej partnera iba formalitou. „Poviem ti, nikdy sme svadbu nechceli, pretože sme spolu tak dobre už mnoho rokov a v podstate sa pre nás nič nezmenilo, pretože„ svadbu “žijeme úžasných 17 rokov,“ zdôverila sa fanúšikom na sociálnej sieti Soňa pred rokom. Napriek tomu ju vezmite na jeden z výletov v Spojené štáty jej dlhoročný partner požiadal o ruku. „Stále nechápem, ako mi to mohol takto zabrániť,“ povedal. moderátorka tiež pripustila, že miesto, kde si pred ňou Robo kľakol, bolo pre oboch symbolické a výnimočné. „Požiadal ma o ruku na mieste, ktoré pre nás oboch znamená veľa. Kde sú pozorované hviezdy, pretože jeho najväčšou hviezdou som ja,“ pridala k obrázku, na ktorý im náhodne klikol okoloidúci.

Aj keď Soňa nepochybne žije pompéznym životným štýlom a všetko okolo nej je veľkolepé, svadbu plánovala zariadiť v presne opačnom duchu. Na ceremoniáli, na ktorom s láskou svojho života hovorí áno, sa mali zúčastniť iba jeho najbližší priatelia a rodina. Celý obrad sa mal niesť v duchu záhradnej párty, ktorá by pripomínala skôr oslavu lásky ako typickú slovenskú svadbu. Tieto plány však prekazila pandémia koronavírus, čo prinútilo Soňu posunúť svadbu o niekoľko mesiacov ďalej.

Čítať: Dominika Navara Cibulková pokrstila svojho syna Jakubka: Krst sa niesol v inšpiračnom duchu anglickej kráľovskej rodiny

Sladké tajomstvo

Zdá sa však, že svadba sa odkladá na viac ako iba pár mesiacov. Krásna moderátorka len nedávno zverejnila ďalšie úžasné prekvapenie – a to, že sa o pár mesiacov stane matkou. Soňa zrejme nedokázala skryť sladké správy, pretože v jej tesných šatách sa začalo objavovať väčšie bruško. Podozrenie vzbudila u niekoľkých priateľov celebrít vrátane svojej matky Ivany Gáborík, modelka Kristína Krajčírová alebo blogerka Ivana Antal Petrušová. „Vedel som to, “ takmer všetci traja písali zhodne.

Soňa zatiaľ neprezradila, či nosí na bruchu dievča alebo chlapca, isté však je, že prežíva mimoriadne krásne obdobie. „Prežívame jedno z najkrajších období nášho života, veľmi sa na vás tešíme. Budeme rodičmi,“ moderátorka napísala k fotografii z Talianska. Podobne je na tom aj Robo, ktorý nedokáže spustiť zrak zo svojej budúcej manželky. „Stále sa nemôžem tešiť na ženu môjho života a budúcu matku nášho dieťaťa,“ zverejnil krásny odkaz na sociálnej sieti a nám nezostáva nič iné, ako zo srdca pogratulovať.

Nenechajte si ujsť: Soňa Skoncová prezradila, ako si zariaďuje nový domov: Navrhnutý interiér je skutočným dizajnovým skvostom

READ  Slovensko podporuje americkú obrannú dohodu napriek odporu počas ukrajinskej krízy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close