Zábava

Televízna relácia „The Real Housewives Ultimate Girls Trip“ sa natáčala v Phukete

Tretia sezóna americkej reality série, ktorá bude mať premiéru 23. marca 2023, predstaví ostrovný luxus a ponuku skupinového cestovania.

Bangkok – The Úrad pre cestovný ruch Thajska (TAT) s potešením oznamuje, že známe ostrovné letovisko Phuket je dejiskom tretej sezóny ‚In.Real Housewives Ultimate Girls Journey“ reality seriál, ktorý bude mať premiéru exkluzívne na streamovacej službe Peacock 23. marca 2023.

Pán. Shanti SavanjaroyanPovedali riaditeľ kancelárie TAT v New Yorku a výkonný riaditeľ kancelárie TAT Toronto „Sme nadšení, že môžeme privítať herecké obsadenie filmu The Real Housewives Ultimate Girls Trip to Phuket, televíznej show, ktorá ukazuje, aký úžasný môže byť luxus a skupinové cestovanie na populárny thajský ostrov. Keď je Thajsko opäť úplne otvorené, aký lepší čas na plánovanie výlet za poznaním bohatých kultúrnych aktivít krajiny, výbornej kuchyne a krásnej krajiny.“ Nie je čas.

Tretia sezóna The Real Housewives Ultimate Girls Trip predstavuje novú skupinu ôsmich fanúšikmi obľúbených gazdiniek z rôznych miest, ktoré sa zišli na nezabudnuteľný výlet do Thajska.

Po premiére relácie 23. marca sa bude každý týždeň vysielať nová epizóda.

Thajsko a nádherné lokality, ktoré ponúka, sú naďalej obľúbenou destináciou pre zahraničné filmové a televízne produkcie.

Ďalší americký televízny seriál reality – ABCz filmu „The Bachelor“ – nedávno natočeného v Thajsku, posledné dve epizódy 27. sezóny seriálu sa odohrávajú v Krabi. Prvá z týchto dvoch epizód bola odvysielaná na ABC 20. marca, druhá odvysielaná 27. marca a nasledujúci deň bude k dispozícii na streamovanie na Hulu.

Phuket aj Krabi hrajú v českom filme popredné miesto.AstrovPremiéru mal v Prahe 1. februára 2023 a potom sa otvoril v 180 divadlách po celej Českej republike a na Slovensku. Astrov Czech sa celý natáčal v Thajsku, pričom 97 % filmu bolo natočených v dvoch provinciách južného Thajska.

READ  Bundesliga sa v najbližších štyroch sezónach bude naživo vysielať na Sky Sports Futbalové správy


Theodore je spoluzakladateľom a výkonným redaktorom TravelDailyNews Media Network; Medzi jeho zodpovednosti patrí rozvoj podnikania a plánovanie dlhodobých príležitostí TravelDailyNews.


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close