šport

Tenis, WTA – Australian Open 2024: Pauliniová porazila Schneiderovú

Talianka Jasmine Pauliniová, 26. nasadená, postúpila v pondelok do 2. kola tenisového turnaja Australian Open v Melbourne Parku výhrou 6:3, 6:4 nad Ruskou Dianou Schneiderovou.

Boulini na 31. mieste sa najbližšie stretne s víťazkou zápasu medzi Nemkou Tatjanou Mariou a Kolumbijkou Camilou Osorio.

Melbourne (Grand Slam), ostatné výsledky prvého kola (Melbourne Park, Hart, 58 910 000 USD, najnovšie výsledky ako prvé):

  • Rebecca Marino vs Jessica Pegula
  • Elena Rybakina vs Karolína Plíšková
  • Petra Martić vs. Ajla Domljanovič
  • Emma Raducanu vs Shelby Rogers
  • Qinwen Zheng vs. Ashlyn Krueger
  • Yafan Wang verzus Sorana Cirstea
  • Alexandra Krunick verzus Clara Burel
  • Katie Boulder vs. Yu Yuan
  • Christina Buksa vs Anna Blingova
  • Jelena Ostapenková vs Kimberly Birrell
  • Camila Giorgi vs Victoria Azarenková
  • Lin Zhu vs. Ocean Dodin
  • Emma Navarro verzus Chiu Wang
  • Creed Minnen verzus Clara Dawson
  • Daniel Collins verzus Angelique Gerber
  • Iga Swiatek vs. Sophia Keninová
  • Renata Zarazua vs. Martina Trevisanová
  • Peyton Stearns vs Daria Kasadkina
  • Sloane Stephens vs Olivia Gadecki
  • Elisabetta Gociaretto vs. Lulu Son
  • Caroline Garcia vs. Naomi Osaka
  • Ons Jabeur vs. Julia Starodubtseva
  • Taylor Townsend verzus Paula Padosa
  • Linda Fruhvirtová vs. Beatrice Haddad Mia
  • Mirra Andreeva vs. Bernarda Pera
  • Julia Putincevová vs Anastasia Zakharova
  • Anna Galinskaya vs Katie Volinetz
  • Viktorija Golubic vs Veronika Gutermedová
  • Anhelina Galinina vs. Arantza Rus
  • Jacqueline Christian vs. Kateřina Siniaková: Po
  • Elise Mertensová (25) zdolala Mayer Sheriff: 6-2, 2-0 Red.
  • Magdalena Frech vs. Daria Saville: Pondelok
  • Anastasia Pavľučenková vs. Donna Vekic: Pondelok
  • Marta Kostyuk vs. Claire Liu: Pondelok
  • Rebeka Masarová zvíťazila nad Aliaksandrou Sasnovichovou 6:3, 6:4.
  • McCartney Kessler (WC) zdolal Fionu Ferro (Q) 3:6, 6:3, 6:2.
  • Tatjana Maria vs Camila Osorio: Pondelok
  • Laura Siegemundová zdolala Jekaterinu Alexandrovovú (17): 6:2, 3:6, 7:6 (9)
  • Kaja Juvan zdolala Anastasiu Potapovovú (23) 6:1, 6:4
  • Coco Goff (4) zvíťazila nad Annou Karolínou Schmidtlovou: 6:3, 6:0
  • Dayana Yastremska (K) zdolala Marketu Vondrušovú (7): 6:1, 6:2
  • Nadia Podoroska zdolala Tamaru Zidanzek 6:1, 6:0
  • Buell Hunter (K) zdolal Sarah Erraniovú 6:4, 6:3
  • Varvara Kracheva zdolala Yaninu Wickmayerovú 6:3, 6:4
  • Victoria Tomova zdolala Kaylu Day 6-4, 6-2
  • Elina Svitolinová (19) porazila Taylu Preston (WC): 6-2, 6-2
  • Linda Nošková zvíťazila nad Mariou Bouškovou (31) 6:1, 7:5
  • Aryna Sabalenka (2) zdolala Ellu Seidel (K): 6:0, 6:1
  • Caroline Wozniacki (WC) zdolala Magdu Lynette (20) 6:2, 2:0.
  • Caroline Tollheit zdolala Leoliu Jeanjean (K) 6:2, 6:4.
  • Alina Korneva (K) porazila Saru Soripes Dormo: 4-6, 6-3, 6-2
  • Amanda Anisimová zvíťazila nad Ľudmilou Samsonovou (13): 6:3, 6:4
  • Diane Barry porazila Sinyu Wang (30): 6-3, 2-6, 6-3
  • Maria Zakari (8) zdolala Nao Hibino 6:4, 6:1
  • Brenda Fruhvirdová (K) porazila Ana Bogdan: 2-6, 6-4, 6-3
  • Maria Timofeeva (K) zdolala Alice Garnett (WC): 6:2, 6:4
  • Alicia Parksová zdolala Dariu Sniguerovú (K) 2:6, 6:2, 6:4.
  • Tamara Korbach porazila Jody Burrageovú: 2:6, 6:3, 6:0
  • Elina Avanesyan zdolala Zhuaxuan Pai 4:6, 7:5, 6:2.
  • Barbora Krejčíková (9) zdolala Mai Hondama (WC): 2:6, 6:4, 6:3
  • Lesia Tsurenko (28) zdolala Luciu Bronzettiovú: 3:6, 7:5, 6:3
  • Kamila Rakhimová porazila Eminu Pektasovú 6:4, 6:4
  • Leila Fernandez (32) porazila Saru Bejlek (K): 7-6 (5), 6-2
READ  BNP Baribas Otvorené výsledky | WTOP

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close