Ekonomika

The Journey to Being Famous Crypto Guide od Frandiska Hringanika

Od Storyhub

Finančná nezávislosť je niečo, čo väčšina ľudí chce dosiahnuť prostredníctvom svojho podnikania. Pre Frandiska Hringanika to však pomáha druhým dosiahnuť ich ciele. Počas svojich piatich rokov v odvetví kryptomien už poskytol poradenstvo tisícom. V budúcnosti si kladie za cieľ rozšíriť svoje znalosti a vplyv na sociálnych sieťach Twitter A Instagram, Aby vzdelávanie a vplyv na celom svete.

Frandiskova cesta v kryptomene začala v roku 2016, ale predtým sa zaujímal o technológiu a budúcnosť sveta. Keď vyrastal na Slovensku, venoval sa počítačovým hrám a mal v nich nadanie. Na strednej škole študoval grafiku digitálnych médií, ktorá mu otvorila obrovský svet technológií. Vtedy prvýkrát počul o kryptomene.

V tom čase sa na to nejako zvlášť nesústredil, ale nevedel, že kryptomena mu jedného dňa formuje život. Potom, v roku 2016, stretol troch ľudí zo Slovenska a Česka, ktorí sa zaujímali o technológiu blockchain. Spoločne investovali do kryptomeny a dozvedeli sa o tomto odvetví všetko, čo mohli.

Začali zarábať peniaze a to ich prinútilo uvedomiť si potenciál kryptomeny ovládnuť ekonomiku. Tento svet sa postupne digitalizuje a očakáva sa, že digitálna mena bude jedného dňa štandardom finančných transakcií. Tento trend si všímalo stále viac ľudí a počet obchodníkov s kryptomenami a investorov sa začal zvyšovať.

Predtým, ako sa Frantois a jeho tím v tomto odvetví preslávili, boli svojho času začiatočníci. Na vlastnej koži poznajú boje nováčikov a aký druh pomoci a podpory skutočne potrebujú. Ako profesionáli s vysokou znalosťou kryptomeny sa rozhodli využiť to, čo sa naučili, na pomoc druhým.

Tak vznikla akadémia CryptoTips. Od dnešného dňa Frandisek a jeho tím zmenili tisíce životov. Poskytuje kompletné školenia a kurzy pre obchodníkov s kryptom a investorov, či už sú začiatočníci alebo skúsení. Osnova obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť o technológii blockchainu a kryptomene a dokonca aj rady odborníkov, ako uspieť v tejto oblasti.

READ  Ukážka siedmeho súboru sankcií EÚ voči Rusku, ktoré sa majú dohodnúť budúci týždeň – EURACTIV.com

Okrem akadémie je Frandisek spoluautorom knihy pre začiatočníkov v oblasti kryptomeny. To zahŕňa témy ako transakcie, obchody a peňaženky. Zahrnuté sú aj osobné rady Frandiska, poznámky z jeho skúseností a slová povzbudenia. Jeho cieľom je nielen vzdelávať, ale aj šíriť povedomie o budúcnosti technológií.

V súčasnej dobe sa Frandisek zameriava na to, aby bol sprievodcom jeho úsilím a zakladá charitu zameranú na riešenie globálnych problémov, ako je korupcia, politika ako rasizmus alebo environmentálne problémy, ako je globálne otepľovanie. Prostredníctvom svojho rôzneho úsilia nielenže robí svoj život lepším, ale aj sa preslávil vo svete.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close