šport

The Ring Live – Tu sú hráči, ktorí dnes podpisujú svoje národné zmluvy

Desiatky hráčov z celej krajiny podpíšu v stredu 8. novembra National Letters of Intent hrať univerzitný hokej.

NLI je dohoda medzi športovcom a vysokoškolským športovým programom, ktorá ich spája. Hráči nie sú povinní podpísať NLI, ale niektorí stredoškoláci (alebo tí v juniorskom hokeji), ktorí sú už ústne oddaní univerzite, podpíšu zmluvu v deň podpisu. Po podpísaní nemôžu byť športovci prijatí do iných programov.

Fotografie nižšie zobrazujú niektorých športovcov, ktorí v stredu podpísali NLI. Korčuliari angažovaní v divízii III nepodpisujú NLI, ale vo všeobecnosti sú poctení v deň podpisu za ich úmysel hrať univerzitný hokej. Tieto fotografie budú aktualizované The Ring Live, pretože každý deň budú zverejňované ďalšie.

Muskegon Lumberjacks (USHL)

-Sacha Boisvert (Trois-Rivières, Quebec), F, Severná Dakota
-Matvi Kridin (Kurgan, Rusko), F, Michigan
-Joe Connor (Amherst, NH.), F, severovýchod
-Cody Croll (Severná pobočka, Minnesota), F, Severná Dakota
-Jack Sparks (Ottawa, Ontario), D, štát Michigan
-Hunter Anderson (Manhattan Beach, Kalifornia), F, Denver

Misia v Chicagu

-Comtin Davis, D, Minnesota Duluth

mušketieri Sioux City (USHL)

– Tate Pritchard (Savage, Minnesota), F, štát Minnesota
-Liam Hubka (Minnetonka, Minnesota), D, štát Minnesota
-Samuel Urban (Slovensko), G, Arizona State
-Finn Loftus (Blaine, Minnesota), D, UMass
-Tye Hanson (Hermontown, Minnesota), D, Minnesota Duluth
-Dylan Godbott (Woodbury, Minnesota), F, štát Ohio
-Sam Court (Winnipeg, Manitoba), D, štát Arizona
-Ethan Cardula (Princeton, Massachusetts), F, UConn
-Kaden Shahan (Everett, Washington), F, UConn

READ  Bellegrino Lisbo vyrazil Montero na Bellem Open

Dievčenský hokej Proctor/Hermantown

-Hannah Graves, F, štát Bemidji
-Izzy Fairchild, F, Bemidji State

Edina Boys Hockey

– Bobby Cowan, F, St. Thomas

Shattuck-St. Mariin dievčenský hokej

-Jordyn Petrie (Lincoln, NE.), F, štát Ohio

Orono dievčenský hokej

-Alexa Nickham, F, Wisconsin-River Falls (DIII)

Akadémia dievčenského hokeja Holy Angels

-Audrey Gordon, F, štát Minnesota

Anchorage Wolverines (NAHL)

-Bryce Monrian (Anchorage, AK), F, Aljaška Fairbanks
-Fjodor Nikolayenia (Minsk, Bielorusko), F, Aljaška Fairbanks

Youngstown Phantoms (USHL)

-Colin Wynn (Westford, Massachusetts), G, St. Lawrence
-Nathan Lewis (Chicago, Illinois), F, UMass
-Michael Burchill (Mundelein, Illinois), F, Michigan
-Tori Bittner (Greenwich, CT), D, Denver
-Charlie Cerrado (Fallston, MD.), F, Penn State
-Finn McLaughlin (Canmore, Alberta), D, Denver

Shattuck-St. Mary’s Boys Hockey

— Jack Podulny (Maple Grove, Minnesota), F, St. Thomas

-Kaden Hawkins (St. Louis, MO.), F, St. Thomas

Warrod Boys Hockey

– Carson Pilgrim, F, Severná Dakota

Etobicoke delfíny

-Reese Logan, F, Minnesota Duluth

Kitchener-Waterloo Junior Rangers

-Caitlin Kramer (Kuchyňa, Ontário), F, Duluth, Minnesota

Pittsburgh Penguins Elite

– Joey Krag (Pittsburgh, Pa.), F, Minnesota Duluth

Bismarck Bobcats (NAHL)

-Luke Roloffs (Minnetrista, Minnesota), D, Bemidji State
-Patrick Johnson (Chesterfield, MO.) F, Robert Morris
-Jakub Kopecký (Slovensko), F, Svätý Vavrinec

READ  Coleman sa chystá súťažiť na otvorených majstrovstvách USA juniorov

Northfield dievčenský hokej

— Ayla Buppe, F, Minnesota

Ženský hokej Minnetonka

-Kendra Distad, F, Minnesota
-Lindsey Avar, F, Cornell
– Lauren Goldsworthy, D, štát Minnesota

Moorhead Girls Hockey

— Taylor Bruske, F, Quinnipiac

— Kate Kosobut, D, Minnesota

Minnetonka Boys Hockey

– Luke Carey, F, St Thomas

– Gavin Carey, F, St Thomas

— Alex Lunsky, F, Svätý Tomáš

-Hagen Burroughs, F, Denver
— Javon Moore, F, Minnesota

-John Stout, D, Duluth, Minnesota

Stillwater dievčenský hokej

– Josey St. Martin, F, štát Ohio

— Josie Long, D, Providence

– Addison Finn, D, New Hampshire
-Myah Krueger, F, St. Cloud State

Maple Grove Girls Hockey

– Danny Strom, G, St. Thomas

– Bella Shipley, F, štát Minnesota

Hill-Murray ženský hokej

— Chloe Boreen, F, St. Thomas

Rogers ženský hokej

– Avery Achterkirch, F, Bemidji State

Chippewa Steel (NAHL)

– Peyton Blatter (Eau Claire, Wisc.), F, Aljaška Fairbanks

Dievčenský hokej Elk River

-Danny Henrichsen, F, Maryville (ACHA)
-Carly Humphrey, D, Minnesota

Hokejová akadémia Ontária Dartiff

-Keeley Callender, F, St. Michael’s College

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close