Zábava

Tom Clancy’s Jack Ryan Sezóna 4: Dátum vydania, Trailer, Zápletka, Najnovšie správy a ďalšie

Nová sezóna Jack Ryan z Toma Clancyho Náš hrdina videl, ako zastavil možné znovuzjednotenie Sovietskeho zväzu, zachránil tisíce ľudí pred jadrovým výbuchom a utiekol pred lovom CIA, ale to neznamená, že Jack Ryan (John Krasinski) si musí vziať predĺženú dovolenku. Nie je to ako rok 2019, Jack! Po trojročnej prestávke medzi sezónami 2 a 3, očakávané čakanie Jack Ryan Vydanie 4. sezóny je veľmi obmedzené, z dôvodov, ktoré vysvetlíme nižšie.

Aj keď o 4. sezóne nie je veľa noviniek, unikli podrobnosti o obsadení a miestach natáčania. Tu je všetko, čo vieme o 4. sezóne.

John Krasinski a Wendell Pierce, Jack Ryan z Toma Clancyho

Philip Antonello/Prime Video

Jack Ryan Najnovšie správy 4. sezóny

Pre 4. sériu zatiaľ nie je stanovený dátum premiéry, ale očakávame ju čoskoro, keďže sezóna už bola natočená. A máme niekoľko ďalších podrobností o 4. sezóne, vďaka rozhovoru so showrunnerom Van Wilmotom, ktorý vysvetlil, že tentoraz to bude pre Jacka Ryana úplne iné. Viac podrobností nájdete v časti „Čo o 4. sezóne“.

Jack Ryan Dátum vydania 4. sezóny

Jack Ryan V októbri 2021 bola obnovená na sezónu 4 spoločnosťou Amazon Prime Video a v máji 2022 Amazon potvrdil, že štvrtá sezóna bude posledná. Neexistuje žiadny dátum vydania Jack Ryan 4. sezóna stále pokračuje, ale medzi sezónami by to nemalo trvať ďalšie tri roky, pretože 4. sezóna už bola natočená. Pre Amazon by bolo rozumné podržať 4. sezónu do konca roku 2023 a nechať čas na jej zaradenie do ročného plánu vydávania a prípravu na budúcoročné vydanie.

V rozhovore Zabaliť, John Krasinski potvrdil, že 3. a 4. séria boli natočené po sebe, takže čakanie na 4. sériu by malo byť oveľa kratšie ako tri a pol roka, kým sa na naše obrazovky dostala 3. séria. „Už sme skončili [Season 4]Vlastne sme strieľali tri a štyri chrbtom k sebe,“ povedal Krasinski. „Celá myšlienka bola, že s vedomím, že fanúšikovia budú dlho medzi dvojkou a trojkou, sme sa rozhodli urobiť tri a štyri chrbtom k sebe. Nemusíme zase tak dlho čakať.“

Jack Ryan Trailer na 4. sezónu

Neexistuje žiadny príves Jack Ryan Viac o 4. sezóne. Zverejníme hneď, ako bude vydaná. Stavím sa, že v ňom budú výbuchy!

Čo urobí Jack Ryan A čo sezóna 4?

Amazon zatiaľ nezverejnil žiadne podrobnosti o 4. sezóne. Showrunner Van Wilmot sa však ozval CBR Trochu si tiež škádlil o 3. a 4. sezóne, keď povedal: „Koniec 3. sezóny sa začal v 4. sezóne, pretože Jack je na dobrom mieste so CIA. Bez toho, aby vám dal nejaké spoilery, hrá inú rolu. 4. séria, nikdy predtým nevidel. [one] To nám umožňuje preskúmať ďalší aspekt Jacka Ryana. 4. sezóna je ďalšou vzrušujúcou jazdou – viac medzinárodných, rôznych postáv, nových darebákov a umožňuje nám hrať s Jackom, Greerom, Mikeom a všetkými v nej novými a vzrušujúcimi spôsobmi.“

Kde Jack Ryan Je sfilmovaná 4. séria?

Štvrtá séria sa začala natáčať v Chorvátsku a okolí vo februári 2022. V máji toho istého roku bola séria natočená na španielskom ostrove Gran Canaria Kanársky týždenník. Krasinski tiež spomenul natáčanie v New Yorku, Los Angeles, Budapešti na Slovensku a v Prahe, ale nešpecifikoval, či to boli miesta pre 3. alebo 4. sériu.

„Aká neuveriteľná výzva to bola pre nás všetkých [filming for] Bolo to vyše roka a pol,“ povedal Krasinski Zabaliť. „Medzi tým sme mali malú prestávku. Ale boli sme preč od našich rodín viac ako rok a pol. Nielen z New Yorku do LA, ale boli sme v Budapešti a na Slovensku a v Prahe a všade inde. Kanárske ostrovy.“ Je to požehnanie robiť to, ale je to ťažké.“

Kto je vo vnútri? Jack Ryan 4. sezóna?

Veľkou správou pre 4. sezónu je, že sa vráti Abby Cornish, ktorá hrá Jackovu lásku Kathy Mueller. Je to intelektuálne; Ak je sezóna 4 skutočne poslednou sezónou, bolo by pekné ukončiť sériu tým, že Jack nájde trochu šťastia a stability so svojou snúbenicou. Michael Pena sa tiež pripojí k obsadeniu na plný úväzok ako Domingo „Ding“ Chavez, pričom Ding je považovaný za potenciálneho ohniska pre budúci spin-off. Očakávajte, že sa vráti aj mnoho pravidelných členov obsadenia. Peena mala byť v 3. sezóne, ale z neznámych dôvodov sa neobjavila.

Jack Ryan z Toma Clancyho Hlavné obsadenie 4. sezóny

Viac programov ako Jack Ryan

Ak máte náladu na ďalšie predstavenia Jack Ryan Zostavili sme zoznam obľúbených, ktoré si môžete pozrieť, či už ide o neohrozených hrdinov zachraňujúcich svet prostredníctvom špionáže a/alebo násilia, politické trilery so životom alebo filmy, v ktorých Krasinski nakopne zadok. Podobných relácií a filmov je tu veľa Jack Ryan.

Kde môžem vidieť? Jack Ryan?

Jack Ryan Iba Amazon Prime Video, takže na pozeranie potrebujete predplatné Amazon Prime Video. Sezóny 1-3 sa práve vysielajú.

READ  Jaishankar absolvoval návštevu Slovenska v Českej republike

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close