West Ham 1-1 Burnley: Maxwell Garnett nepremárnil penaltu, Claret’s Sean začína život s nerozhodným výsledkom | Futbalové správy

Krídelník Clarets Maxwell Garnett začal svoju kariéru ako manažér Burnley bez manažéra po tom, čo Sean Dieschew 1:1 na ihrisku West Hamu po premeškaní penalty v prvom polčase na londýnskom štadióne.

Hrozbu knockoutu, ktorá v piatok po desaťročí odstránila Dycheho, viedol Wood Vegorst (33), tri minúty po predĺžení stredopoliara Ashleyho Westwooda po vážnom zranení.

Garnett nepremenil penaltu v prvom polčase po tom, čo bol zosadený brankár West Hamu Lucas Fabianski.

Pobrežie Slonoviny sa pomýlilo v 74. minúte, keď Thomas Soosek vyrovnal na ramene z priameho kopu Manuela Lanciniho.

obrázok:
Tomáš Soosek z West Hamu United (vpravo) oslavuje remízu

Burnley pod dočasným vedením trénera U23 Mikea Jacksona poďakovalo brankárovi Nickovi Popeovi za dva výborné zákroky.

Burnley sa posunulo na tri body obrany za 17. Everton, pričom neskoro prehralo s Angličanom Isom Diopom a Michaelom Antoniom.

Medzitým West Ham premeškal šancu posunúť sa na piate a siedme miesto, päť bodov za štvrtým Tottenhamom, ktorý má zápas vo svojich rukách.

Pápež sa vyhýba Cornettovej hanbe

Jackson spolu so zraneným kapitánom klubu Benom Meem, ktorý bol dva dni pred odvolaním West Hamu súčasťou trénerského štábu na londýnskom štadióne, dostali za úlohu posunúť Burnley na ich druhé miesto. Úspech sezóny.

West Ham, ktorý sa vo štvrtok prebojoval do svojho prvého európskeho semifinále po 46 rokoch, bol pápežom prinútený urobiť najlepší zákrok po tom, čo kapitán Burnley James Tarkovsky v 13. minúte vyčistil bránku Aarona Cresswella a dostal Jorda Bowena do vedenia. Linku nechajte po štyroch minútach.

Westwood z Burnley sa vážne zranil v 22. minúte po súboji s Nicolom Vlasičom z West Hamu, v dôsledku čoho Claretov stredopoliar okamžite dostal lekársku pomoc.

READ  2022 Majstrovstvá sveta juniorov Quick Primer: Všetko, čo potrebujete vedieť!

Hra bola na približne 10 minút prerušená, keď sa Westwood podrobil ošetreniu a Vlasic vyronil slzy po tom, ako ho v strede ihriska zneškodnil.

Tri minúty po tom, čo Westwood predĺžil za vrelého potlesku, po lekárskej pohotovosti v dave sa ujalo vedenia Burnley.

Ashley Westwood z Burnley odchádza z ihriska s vážnym zranením
obrázok:
Westwood opúšťa ihrisko na nosidlách

Vecorst strelil svoj druhý gól za klub, keď Jay Rodriguez prečíslil Corneta po hlavičke proti tyči.

Garnett potom premeškal príležitosť zdvojnásobiť prítomnosť publika. Potom, čo Westwooda jeden po druhom nahradil striedajúci Josh Brownhill, zrazil ho rýchlo nasadený Fabianci.

Pobrežie Slonoviny rozohralo priamy kop, ale zle poslal Fabianskeho a krídelník jeho strelu vyrazil tesne vedľa žrde.

V 74. minúte minul Sousseck svoj šiesty gól v sezóne z priameho kopu Lanciniho.

Cornett sa v 88. minúte poďakoval pápežovi za záchranu anglického brankára fantastickým zákrokom z jednej ruky pri hlavičke obrancu smerom nadol a za prvé odmietnutie Diopa முதலில், aby jeho penalta bola vzácnejšia.

Potom, o minútu neskôr, bol pápež povolaný späť do akcie, pretože Antoniov pokus získať bod pre Burnley bol zastavený.

Údaje Apta: Zápasy West Hamu po skončení Európskej ligy

• West Ham vyhral iba tri z posledných 10 zápasov Premier League po Európskej lige v tejto sezóne (D2 L5).
  • Žiadny tím neremizoval v tejto sezóne viac zápasov v Premier League ako Burnley (13), vďaka čomu je Claretz vôbec prvou remízou v kampani Premier League.
  • Burnley sa stalo 20. a posledným tímom Premier League, ktorý v tejto sezóne dostal penaltu – Maxwell Garnett sa však stal tretím hráčom Claretes, ktorý nedokázal premeniť penaltu v Premier League.
  • Michael Antonio dnes strelil za West Ham 7 striel a v posledných 13 zápasoch Premier League nedokázal skórovať bez inkasovania 26 pokusov, odkedy strelil svoj posledný gól na Nový rok.
  • Iba Spurs (52) inkasovali na domácej pôde v Premier League viac trestov ako West Ham.
READ  Animovaný film Diplodocus vydáva svoj prvý teaser

Moyes: Premeškali sme príležitosť

Použite prehliadač Chrome na dostupnejší prehrávač videa

Kapitán West Hamu David Moyes cíti, že jeho tím premárnil príležitosť zvýšiť tlak pre prvé štyri motívy, keď remizoval s Burnley 1:1.

Šéf West Hamu David Moyes:

„Bol to zápas, v ktorom sme premeškali príležitosť. Dnes sme mali šancu poriadne vyzvať niektoré z vyššie uvedených tímov, ale ku koncu sme to dnes vzdali.“

„Veľa vecí v hre sa to zmenilo. Začali sme dobre a potom Ashley Westwood utrpel strašné zranenie, ktoré zrejme na chvíľu sledovalo tempo hry, počas ktorého sme stratili koncentráciu.“

„Ale je to naša chyba, nie chyba nikoho iného.“

Jackson: Je to úžasné rozhodnutie

Dočasný manažér Burnley Mike Jackson povedal, že po piatkovom odvolaní Seana Diesa v tíme zavládol pocit „spolu“.

Zástupný manažér Burnley Mike Jackson:

„Nakoniec to bol pre nás dobrý bod. V prvom polčase sme to zvládli dobre a potom sme tú penaltu minuli, myslím si, že niekedy je to trochu s mužstvom.“

„V druhom polčase sme občas trochu zajazdili šťastiu, ale bol to úžasný výsledok.

„Incident s Ashom ovplyvnil tím… pretože je to ich partner. Dúfame, že sa má dobre. Vzhľadom na všetko, čo sa stalo tento týždeň a čo sa stalo v dnešnom zápase, je to pre nás dobrý bod, výsledok.“

Muž zápasu – Nick Pope

Nick Pope predviedol úžasný zákrok pri remíze Burnley 1:1 proti West Hamu.

Brankár Burnley bol vo výbornej forme, predviedol tri vysoké zákroky, ktorými poprel West Ham, a všetky tri zákroky ukázali jeho super schopnosť zastaviť strelu.

READ  UEFA Futsal EURO Daily Preview: Rusko vs Slovensko, Poľsko vs Chorvátsko | Futsalové euro

Prvý zákrok proti Bowenovi sa začal, keď sa ľavou rukou naplno pustil do úsilia West Hamu smerom dopredu z vnútra šestnástky.

Po druhé, pravdepodobne najlepší z týchto troch, anglický brankár Diop zamietol úžasnou zástavkou, pravou rukou nabral snahu obrancu a potom si musel dávať pozor, aby zastavil Antonia o minútu jeden na jedného. -Šanca.

Bez pápeža by Burnley neprišiel s bodom.

Čo bude ďalej?

V nedeľu 24. apríla o 13:00 hod.

Odchod o 14:00 hod.

Cestujte do West Ham Chelsea v super nedeľu o 14:00 – naživo Sky Sports Premier League – Keď Burnley vo štvrtok o 19:45 hostí Southampton – naživo Sky Sports Premier League.