Svet

Trump zatiaľ neuznal svoju porážku vo voľbách USA-USA-Kanada-Medzinárodné


Bývalý prezident USA Donald Trump opätovne potvrdil svoju porážku v nedeľňajších voľbách v roku 2020 a uviedol, že nechce založiť novú stranu. Zjednotená republikánska strana bude silnejšia ako kedykoľvek predtým a vyhrá voľby Médium v ​​roku 2022 a prezident v roku 2024.

(Čo ešte: Varovanie pred plánom, ktorý by mohol explodovať hlavné mesto Spojených štátov)

„Ako viete, (demokrati) v skutočnosti stratili Biely dom, ale je to jeden z nich, ale ktovie, ktovie. Možno sa ich rozhodnem poraziť tretíkrát,“ uviedol Trump na začiatku dlho očakávaného reč. Ukončenie konferencie konzervatívnych politických opatrení v Orlande na Floride.

„Aj keď nás washingtonské zriadenie a silné zvláštne záujmy chcú umlčať, nemožno pochybovať. Vyhráme a USA budú silnejšie a väčšie ako kedykoľvek predtým,“ povedal novinárom.

(Prečítajte si tu: Manhattanský právnik Trump dostal daňové príjmy)

Aký bol jeho prvý verejný zásah, odkedy Trump 20. januára opustil Biely dom, začal s hodinovým oneskorením Bol oslobodený spod druhého obvinenia v Kongrese, Tentoraz kvôli prevzatiu Kapitolu jeho podporovateľmi, ku ktorému došlo vlani 6. januára a následkom bolo päť mŕtvych.

Bez ohľadu na to, ako veľmi nás chce washingtonské zriadenie a silné zvláštne záujmy umlčať, nemožno pochybovať. Vyhráme …

Bývalý republikánsky prezident zatiaľ musí priznať porážku demokratom Joe Biden, Ktorý prijal prezidentský úrad 20. januára a zmenil mnoho politík svojich predchodcov vrátane prisťahovalectva.

„Rozhodnutie Joe Bidena zrušiť bezpečnosť hraníc vyvolalo mladú prisťahovaleckú krízu, ktorá obohacuje únoscov, kriminálne kartely a niektoré z najhorších na planéte,“ uviedol bývalý prezident Bieleho domu Palm Beach (Florida).

Bidenova administratíva bola predstavená Kongresu minulý týždeň Program prisťahovaleckej reformy Pripravuje cestu pre občianstvo miliónom ľudí bez dokladov a vylučuje programy, ako napríklad nútenie žiadateľov o azyl čakať v Mexiku.

READ  Variant Omigron je bližšie k Pekingu ako kedykoľvek predtým

(Nezabudnite si prečítať: O čom sa Biden a Lopez Obrador budú rozprávať na svojom prvom virtuálnom stretnutí?)

Poprel tiež rozpory v Republikánskej strane a poprel, že by si založil vlastnú stranu. „Chystá sa nová strana, máme republikánsku stranu a bude to spolu silnejšie ako kedykoľvek predtým. Nechystám sa zakladať nové strany. To je zlá správa,“ zdôraznil.

EFE

V ďalších správach

Emma Coronal: Život reality show Chappovej manželky
Do očí bijúca tvár úmrtnosti matiek a detí vo Venezuele

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close