Technológie

Tu je 10-hodinové video o celom príbehu 'Destiny 2' od jeho slávneho Loremastera

Achievement, Loremaster a Story-Relayer je tvorcom najväčšieho obsahu Destiny v histórii MyNameIsByf Pred vydaním posledného rozšírenia v ságe svetla a tmy The Final Shape vydal Destiny svoje majstrovské dielo Desať hodín kompletnej histórie ako sériu dvoch hier, Stories Seen a Unseen.

Bife skvele vytvoril ďalší „Kompletný príbeh osudu” video, ktoré predchádzalo debutu Shadowkeep pred štyrmi rokmi. Trvalo to štyri hodiny, získalo 15 miliónov videní a odvtedy sme vydali Beyond Light, The Witch Queen, Lightfall a tucet zvláštnych sérií, pričom sme sa rozbehli proti The Final Shape. Takže ďalších šesť hodín, z ktorých štyri rozhodne neboli kopírovaním prvého videa. K Bifeovi sa pripája tím, ktorý mu pomohol natočiť video

Samozrejme, prinútiť ľudí, aby si pozreli desať hodín videa, len aby si zahrali najnovšie rozšírenie hry, je dosť náročná úloha. Len veľmi málo hier však za desaťročie vybudovalo svet ako Destiny. Môžete to urobiť pre World of Warcraft, Final Fantasy a niekoľko ďalších, ale Destiny je plný príbehu s problémom, ktorý existuje mimo hry a je potrebné ho vysvetliť ľuďmi ako Bife. Rokmi sa to zlepšilo, ale stále je toho veľa, čo by ste mohli vynechať, alebo ak sa po čase alebo prvýkrát vrátite k hraniu, nedá sa to dohnať.

Áno, vizuál je skvelý, ale môžete ho hrať na pozadí ako vy… čokoľvek. Sedieť a pozerať desať hodín videa na YouTube, aj keď je pokazené, nie je pre mnohých ľudí realizovateľné, takže robte to, čo musíte. Aj keď som už niektoré z týchto vecí vedel, urobil by som to. Ale vzhľadom na to, ako podrobne sa Bife dostáva k svojmu materiálu, očakávam, že sa naučím oveľa viac. Nie, The Final Shape toto všetko „nevyžaduje“ a samozrejme existuje skrátená verzia (možno to čoskoro napíšem), ale je to oveľa hlbšie ako hranie. Všetok obsah v hre je spôsobený tým, že A) bola vymazaná kopa a B) stále strácate veľa vecí.

Šťastný pohľad. Toto bude epické.

nasleduj ma na Twitteri, texty, Sieťové svetlo, A Instagram.

Zober si moje sci-fi romány Séria Herokiller A Trilógia Zrodená na Zemi.

READ  Ako technológie robia z pacienta partnera

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close