Technológie

Zadarmo na EGS: Escape Academy, simulátore únikovej miestnosti s kooperatívnym režimom a rozdelenou obrazovkou

Escape Academy si môžete bezplatne uplatniť na EGS

Pre hráčov, ktorí majú radi riešenie hádaniek a kooperatívnu hru s jednoduchou mechanikou, sú tu dve hry, ktoré je potrebné zvážiť: Escape Academy a Escape Simulator. V súčasnosti Escape Academy K dispozícii zadarmo V obchode Epic Games Store.

Epic Games Store pokračuje vo svojom trende ponúkania bezplatných hier počas prázdnin, pričom Escape Academy je prvou bezplatnou hrou pre rok 2024. Tento titul kombinuje puzzle výzvy so zážitkom z únikovej miestnosti. Napriek relatívne nedávnemu vydaniu v roku 2022 hra už dostala niekoľko DLC. Táto akcia v obchode Epic Games Store ponúka skvelú príležitosť vyskúšať si základnú hru s viacerými misiami na riešenie rôznych ťažkostí.

Escape Academy, Zdroj: EGS

Escape Academy podporuje kooperatívny režim online a rozdelenej obrazovky pre dvoch hráčov. Hoci je hranie v režime rozdelenej obrazovky oveľa jednoduchšie, zážitok z hrania na dvoch počítačoch je oveľa lepší. Väčšie obrazovky môžu skutočne pomôcť so zložitejšími hádankami, zatiaľ čo hráči môžu dokonca vidieť výzvy z pohľadu partnera.

[Xbox] Upútavka na vydanie Escape Academy (72 492 pozretí)

Okrem základnej hry ponúka Escape Academy dve platené rozšírenia DLC: „Útek z ostrova Anti-Escape“ a „Útek z minulosti“. Tieto rozšírenia nielenže pokračujú v príbehu, ale prinášajú aj ďalšie únikové miestnosti pre rozšírený herný zážitok. Pre tých, ktorých zaujímajú systémové špecifikácie, hra má veľmi nízke požiadavky a dá sa ľahko hrať na integrovanej grafike. Akadémia je zadarmo až do zajtrajšieho vypadnutia hry.

Pre fanúšikov únikovej miestnosti, Simulátor úniku Ďalší titul, ktorý stojí za preskúmanie, s vynikajúcou grafikou a prosperujúcou komunitou miestností vytvorených používateľmi.

Zdroj: Epic Games StoreRelated Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close