Technológie

V novembri si Destiny 2 stiahneme znova. Ale bude to trvať oveľa menej miesta

Op-ti-ma-li-zá-ci-a.

Spoločnosť Bungie včera vydala svoj tradičný TWAB (This Week At Bungie) a hlavnou témou tohtotýždňového vydania boli zmeny, ktoré hru čakajú v novembri. A bude ich oveľa viac, ako sme si mysleli.

Najväčšími zmenami sú samozrejme pridanie nového obsahu v rámci Beyond Light Expansion, ktorý pozostáva z úplne nového prostredia pre mesiac Európa a tiež návrat kozmodrómu z Destiny 1. Na oplátku sú to planéty Io, Titan, Mercury a Mars opustí hru a (v článku nižšie).

Táto zmena motivovala štúdio Bungie k ďalším zmenám v hre a práve ich výsledky boli popísané v TWAB.

  • Bungie úplne prekopal skriptovací herný systém od Physics Host namiesto Mission Host, čo prispeje k tomu, že dizajnéri môžu vytvárať oveľa zložitejšie skriptovacie systémy, a to by malo prispieť k väčšej variabilite úloh v hre. Táto zmena má ale aj nežiaduce vedľajšie účinky, a preto je možné, že sa vo finálnej hre občas objavia chyby v starých prostrediach.
  • Štúdio vykopalo herné súbory a optimalizovalo ich. Vďaka tomu sa veľkosť hry po vydaní Beyond Light zníži na 59 – 71 GB, v závislosti od platformy (teraz má Destiny 2 viac ako 100 GB). Negatívnym vedľajším účinkom je, bohužiaľ, to, že si budeme musieť znova stiahnuť celú hru. Bungie však umožní stiahnutie tejto „novej verzie“ Destiny 2 dni pred vydaním expanzie Beyond Light, teda 9. novembra
  • Systém vytvárania postáv bol prepracovaný, takže naše súčasné postavy budú pravdepodobne vyzerať inak
  • V dvoch starých lokalitách, EDZ a Nessus bolo zmenené osvetleniezatraktívniť tieto prostredia, pretože v hre budú štvrtý rok

A samozrejme štúdio nezabudlo dodať, že rozšírenia Forsaken a Shadowkeep môžu predplatitelia Xbox Game Pass hrať bez obmedzenia a Beyond Light bude do tejto predplatiteľskej služby pridaný hneď po vydaní, 10. novembra.

READ  Európska federácia infraštruktúry proteomiky - udeľovanie prístupu

Zdroj: Bungie

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close