šport

Turnaje NHL ponúkajú vzrušujúce udalosti

Vo fascinujúcom zvrate udalostí v Národnej hokejovej lige (NHL) sa vo štvrtok slovenskí hokejisti predstavili v troch z ôsmich zápasov. Ani jeden zo slovenských hráčov však nebodoval a iba jeden sa prebojoval do víťazného tímu.

Stamkos a Vasilevskiy žiaria vo svetle reflektorov

Steven Stamkos dosiahol svoj 12. hetrik v kariére, čím sa stal druhou hviezdou zápasu. Zachytená prvá hviezda Andrij Vasilevskij. Ryan Nugent-Hopkins uchmatol tretiu hviezdu a pridal tak na intenzite súťaže.

Pozoruhodné výkony rozžiaria noc

Ďalšie významné udalosti B. Brink, D. Strom a J. V podaní Farabiho, každý dostal hviezdne uznanie po napínavom natáčaní. Taktiež M. Boldi, M. Rossi a F. Gustavsson boli vyhlásení za najlepších hráčov vo svojich príslušných športoch, ktorí dokázali svoje schopnosti na ľade.

Úžasný návrat Austena Mathewsa

Austen Mathews skóroval dvakrát v priebehu 30 sekúnd a pomohol tak k piatim doskokom. K. Johnson a J. Tinachev sa k nemu pridal ako hviezdy zápasu, vďaka čomu to bol večer pre fanúšikov.

Hviezdne trio Seattlu a Ring of Honor Canucks

V zápase, ktorého sa zúčastnil tím Seattle, K. Jamamoto, O. Bjorkstrand a R. Evans bol poctený hviezdnym uznaním. Medzitým bolo meno Roberta Luonga pridané na čestný prsteň Canucks na počesť jeho prínosu pre tím. D. Temko, D. Joshua a C. Garland sa na turnaji dočkal uznania hviezd, čo prispelo k nočnej podívanej.

Louis Blues vyhralo s novým trénerom

V ďalšom vrchole večera Robert Thomas strelil dva góly a pripísal si asistenciu, čím priviedol St. Louis Blues k víťazstvu pri trénerskom debute Drewa Bannistera v NHL. Blues ukončili sériu štyroch prehier výhrou 4:2 nad Ottawou Senators. Bannisterov postup z Blues's American Hockey League v Springfielde nasleduje po streľbe Craiga Berubeho v utorok večer. Skórovali aj Pavel Buchnevich a Brandon Saad a Justin Falk si pripísal dve asistencie. Jordan Pinnington predviedol 32 zákrokov, aby zarobil Blues veľmi potrebné víťazstvo.

READ  Škótsky futbal na vzostupe: 10 dôvodov, prečo hovoriť o našej hre po triumfe v škótskej Lige národov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close