Technológie

Týmto spôsobom vám Apple pomôže zvoliť správnu veľkosť Solo Loop.

Ako viete, Apple predstavil výnimku Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE aj nový remienok Solo Loop. Získate ho pre všetky modely hodiniek od série 4 vyššie. Je jedinečný tým, že má jednotnú veľkosť. Na Slovensku ho nekúpite, ale ak sa ocitnete v zahraničí, týmto spôsobom si vyberiete správnu veľkosť.

Apple vyriešil problém so Solo Loop elegantným spôsobom.

Potenciálny zákazník má na výber z niekoľkých veľkostí, materiálov a tiež farieb. Ako si však vybrať dizajn, ktorý najlepšie padne na vašu ruku? Tvrdo cez internet.

Najlepšie je navštíviť originálny obchod Apple a kúpiť si Solo Loop. Špecializovaný personál vám rád pomôže s nákupom. Ako však zistiť, ktorá veľkosť je pre vás tá pravá? Kompetentní o tom premýšľali.

Nachádza sa v pobočkách technologického giganta jednorazovú váhu, ktorú si natiahnete okolo zápästia a za pár sekúnd zobrazí požadované číslo.

Neexistovala by žiadna „senzácia“, keby dizajnérsky tím spoločnosti Apple s týmto „papierom“ nevyhral. Bolo to podobné za nedávno zverejnené fotografie závesov. Elegantné balenie je označené ako „Apple Watch Sizing Guide“.

Jednoduché obrázkové pokyny v hornej časti vám povedia, ako ich používať. Ak idete do zahraničia a chcete Solo Loop, určite si vyžiadajte tento bezplatný nástroj.

Remienok za 50-100 € by mal perfektne sedieť na ruke. V opačnom prípade jeho kúpa stráca zmysel. Do komentára nám napíšte, či vám chýba slovenská ponuka alebo ťa to vôbec nezaujímalo.

zdroj

READ  V prieskume prevzatom zo softvéru bol odhalený možný nový titul Armored Core

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close