Technológie

Týždenný prieskum: Najlepšie zariadenia MWC 2024

Mobilný svetový kongres 2024 sa skončil mnohými vzrušujúcimi predstaveniami a prísľubmi nových technológií. Ak ste nesledovali každodenný vývoj (alebo sa len potrebujete zopakovať), pozrite si náš záverečný príspevok z MWC 2024, kde nájdete rýchly prehľad udalostí.

Aký je váš obľúbený nový gadget na kongrese tento rok? Poďme hlasovať. Rozdelili sme veci do kategórií – vlajkové lode, zariadenia strednej triedy, zariadenia základnej úrovne a ďalšie.

Väčšina výrobcov oznámila svoje nové vlajkové lode v decembri a januári, no niektorí odložili až na MWC. No, niektoré z nich nie sú nové, ale počítame s globálnym oznámením.Odhliadnuc od glamour a najmodernejších technológií kategórie vlajkových lodí, stredná trieda môže byť najzaujímavejšou kategóriou tohto roka. Áno, telefóny za 1 500 eur a viac majú úžasný hardvér. Väčšina kupujúcich však toľko neutratí. Teraz si však aj zákazníci v strednej triede môžu dovoliť telefón s výklopným sklopným alebo LTPO displejom alebo so 108MP fotoaparátom.Segment vstupnej úrovne je tiež veľmi zaujímavý. Existujú zvláštne zariadenia s veľkými reproduktormi, 70W rýchlym nabíjaním, veľkými AMOLED displejmi s vysokou obnovovacou frekvenciou, dokonca aj 5G je celkom bežné.Toto je kategória vecí, ktoré sa inde nehodia. MWC 2024 odhaľuje inteligentné hodinky, ďalšie podrobnosti o inteligentnom prsteni, nové produkty AR/XR Nie dosť na to, aby si vytvorili vlastný žáner, ale príliš zaujímavé na to, aby sa mu vyhli.Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close