Technológie

Uniknuté nálepky pre iPhone 12. Odhaľujú všetky mená.

Spoločnosti Apple sa nedarí s utajovaním správ. Zistili sme to za posledných pár dní presné názvy iPhone 12 a dnes ich potvrdilo ďalšie potvrdenie. Vzťahuje sa na nálepky originálnych puzdier od gigantu Cepertine.

iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max

Ako viete, Apple pripravuje nielen smartfóny, ale aj všetko potrebné príslušenstvo. Práve teraz nastal čas pustiť sa do výroby, aby v októbri bolo dosť kusov pre potenciálnych záujemcov. Na prvej fotografii v našej galérii môžete vidieť nálepky, ktoré sa nachádzajú na krabičkách od silikónových puzdier.

Únik sa s nami podelil o záber Duanrui 1205 na svojom twitterovom účte. Samozrejme, môže to byť podvod. Vývoj nálepiek sa však zdá dôveryhodný, texty sú presné a únik súhlasí s predchádzajúcimi informáciami. Na základe toho usudzujeme, že mu môžeme dôverovať minimálne na 70%.

Informácie hovoria o „IPhone 12 mini“, „IPhone 12 Pro“ a „IPhone 12 Pro Max“. Ako vidíte, chýba klasika „IPhone 12“. Vzhľadom na prvý spomínaný model však nepredpokladáme, že by sme ho nazvali inak (napríklad iPhone 12 Max, ako bol pôvodne sprostredkovaný).

Slovo „mini“ na základe ponuky nie je žiadnym prekvapením. Apple dnes predáva napr ipad mini alebo Mac mini. Tieto produkty patria do portfólia výrobcu už mnoho rokov.

Čo sa týka predstavenia iPhone 12, oficiálny dátum zatiaľ nie je známy. Tvrdí to niekoľko renomovaných portálov a únikov novinky budú predstavené 13. októbra. Predobjednávky majú byť spustené 16. októbra a samotný predaj 23. októbra. Nechajme sa prekvapiť, či sa to splní. Na ktorý model sa najviac tešíš?

zdroj

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close