Technológie

Armored Core 6 začne lietať na Steame „vďaka Elton Ring“

Softvérové ​​Armored Core 6: Fires of Rubicon bolo spustené na Steame, pričom vydavateľ Bandai Namco to nazval „vďaka Eltonovi Ringovi“.

Nahlásené od PCGamesNEpická rolovacia hra od vývojárov Dark Souls sa cez víkend umiestnila na vrchole rebríčka najpredávanejších hier na Steame, a hoci je teraz na piatom mieste, jej výkon v deň spustenia zosadil z trónu kriticky uznávaný Balder’s Gate 3.

Fires of Rubicon je prvou hrou Armored Core po 11 rokoch, ale je prvou odkedy FromSoftware vydalo hry Elton Ring, Dark Souls 3, Bloodborne a Sekiro: Shadows Die Two. Bandai Namco mal preto od tejto hry veľké očakávania.

„Je to pre nás príležitosť skutočne rozšíriť publikum o hry Armored Core,“ povedal Arnaud Müller, generálny riaditeľ Bandai Namco Europe. GI.biz. „Moje ambície nie sú na rovnakej úrovni ako Elton Ring, ale naše ambície sú väčšie ako v predchádzajúcich hrách Armored Core.

„Vďaka Elton Ring sa FromSoftware stal značkou, zárukou kvality, takže ľudia uvidia, že Metacritic tejto hry je skvelý, [that] Je to náročné, ale veľmi obohacujúce [and say] „Chcem vyskúšať ten šport.“

Aj keď sa obrie stroje presne nezhodujú so stoickým fantasy svetom Eltona Ringa, po technologickej stránke majú tieto dva podobnosť. Verzia PlayStation 4 Pro Armored Core 6 beží na PlayStation 5 s uzamknutou snímkovou frekvenciou 60 snímok za sekundu, pričom Bandai Namco dosahuje maximálne rozlíšenie 1800p pri rýchlosti 30 snímok za sekundu, rovnako ako Elton Ring.

V našej recenzii 8/10 IGN povedal: „Armored Core 6: Hviezdne možnosti prispôsobenia Rubiconu sa premietajú do jeho vynikajúceho mecha boja, čo vedie k náročným bojovým hádankám, ktoré upútali moju pozornosť počas 15-hodinovej kampane a neskôr… nevýrazný príbeh, ale počíta sa. Dostáva priame zásahy.“

READ  Slovensko stojí pri Taiwane: hosťuje u slovenského zákonodarcu

Ryan Dinsdale je reportér IGN na voľnej nohe. Celý deň hovorí o Zaklínači.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close