US Junior Select Team zdolal Slovensko 6:1.

Beckett Hendrickson (Minnetonka, Minnesota) využil príležitosť na presilovú hru, keď strelou k strele dostal USA do vedenia 3:0. Chris Pelosi (Sewell, NJ) v úvodnom kádri o 21:25 hod.

USA úspešne zabili dvojicu penalt na úvod druhej tretiny a brankára Hampton Sluginski (Warroad, Minnesota) bol silný pri sieti.

Reeder strelil svoj druhý gól v zápase a tým USA dostal od 8:05 v strednej časti do vedenia 4:0. Trevor Connelly (Dustin, Kalifornia) Slovák získal puk za sieť a poslal prihrávku cez štrbinu na Swansona. Na bránkovej čiare našiel cez bránku Reedera a podarilo sa mu rozohrať horný roh.

O pár minút neskôr Adam Pelusko dostal Slovensko na palubovku, kde sa mu podarilo získať prvé zhodnotenie turnaja.

V druhej časti Sluginski zastavil únik a poslal USA do tretej tretiny s vedením 4:1.

V čase 13:40 tretej tretiny zavŕšil svoj hetrik Reeder gólom v úniku, Swanson a. Eliot Groenewald (Bellows Falls, Vt.).

Finn Brink (Maple Grove, Minnesota) zvýšil vedenie USA na 16:55 v poslednom frame po tom, čo klepol v odraze. BRandon Svoboda (Level Green, Pa.) s konečným skóre 6-1.

Sluginski zakončil s 15 zákrokmi v americkej sieti.

Poznámky: James Reeder USA Menovaný hráč zápasu … Tím USA prestrieľal Slovensko 37:16 … Tím USA 1:5 v presilovej hre, Slovensko 0:5 … Súpisku a rozpis tímu USA nájdete tu.