šport

Man Utd organizuje stretnutie, aby „naklonil“ obrancu k prestupu, ktorý spĺňa jeho kritériá

Podľa správy je Manchester United pripravený stretnúť sa s predstaviteľmi Milana Škriniara.

Škriniarovi po skončení sezóny vyprší zmluva s Interom Miláno. Vidina bezplatného podpisu hráča s jeho rodokmeňom prilákala mnoho elitných klubov po celej Európe. Správy naznačujú, že väčšina špičkových tímov Premier League sa naňho pozerá.

Jedným z najpravdepodobnejších, že bude konať v ich záujme, by mohol byť Man Utd. Podľa media ftTím Erika ten Haga „chce skúsiť šťastie“

Naplánovali si totiž stretnutie s medzinárodnou delegáciou Slovenska. Koniec koncov, teraz je v posledných šiestich mesiacoch zmluvy a môže rokovať. Preto sa snažia zistiť, či je možné jeho požiadavkám vyhovieť.

Finančne by mali mať malé problémy. Navyše je to klub so slávnou históriou a pod Den Haag vyzerá ako atraktívny projekt do budúcnosti.

S ohľadom na to existuje pocit, že United by mohli Škriniara „učarovať“, aby sa k nim pridal.

Den Haag potrebuje vyriešiť, ako udržať svojich najlepších obrancov šťastných. Už teraz môže využiť spoľahlivé partnerstvo Rafaela Varanea a Lisandra Martineza.

Ale možnosť podpísať niekoho ako je Škriniar zadarmo, sa nenaskytne často. Okrem toho, ak nepredvedú výkon podľa ich predstáv, môže ich ľahko zbabrať, ak sa upíše priamemu konkurentovi.

Takže Man Utd vyzerá ako strana, ktorú treba brať vážne v boji o Škriniarov podpis.

The správa Pripomína mi, že o Škriniara sa obzvlášť zaujíma francúzsky šampión Paríž Saint-Germain. Inter sa tiež nevzdal nádeje na predĺženie zmluvy.

Všetci by mali hrať o budúcnosť Milana Škriniara

Avšak priznanie tohto presvedčenia, samostatné vyhlásenie 90 min Inter očakáva, že ponuky na stredného obrancu dostane tento mesiac.

Napríklad PSG by mohlo presadiť svoj záujem o Škriniara, ak Sergio Ramos odíde po spojení s Al Nasrom, tým istým klubom, do ktorého vstúpil Cristiano Ronaldo.

READ  Tenis | Zaokrúhliť štvorhru nahor Lloyd Clauspool získal titul na turnaji ATP Challenger Gran Canaria

Bolo to tiež povedané Liverpool by mohol urobiť krok s Virgilom van Dijkom Niekoľko týždňov cez zranenie.

Škriniara by mohli dať kontrakty aj Manchester City, Chelsea a Newcastle.

zaujímavé, media ft Povedal, že sa „pozerá na Premier League“, čo znamená, že Man Utd alebo ich rivali by mohli mať výhodu nad PSG.

Namiesto čakania do leta by však mohlo ísť o to, kto ponúkne ponuku v januári. Podľa 90 minInter zváži predaj Škriniara, ak mu nepredĺžia zmluvu.

Na druhej strane si môžu udržať niektorých žiadaných hráčov ako Denzel Dumfries.

Takže zatiaľ čo sa zdá, že Man Utd testuje vody na letný presun, možno budú musieť priniesť ponuku Interu, ak nechcú prísť o ďalšieho nápadníka.

Pri prenasledovaní Škriniara musí Man Utd zvážiť niekoľko faktorov. Je to však silný obranca, ktorý je na vrchole svojej kariéry a mohol by byť pripravený na prvú ochutnávku futbalu Premier League.

Ak áno, je to niekto, koho nechcú nechať ujsť.

Čítaj viac: Stôl Man Utd sľubuje ponuku na výmenu Ronalda s veľkým tlakom na to, aby sa útočník rozhodol pre Old Trafford

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close