Technológie

V marci budú vypnuté servery pre 10 hier pre Xbox

Zatiaľ čo na február nie sú plánované žiadne odstávky serverov Xbox, marec je úplne plný odstávok. Aby sme vám poskytli malý náhľad a predstavu o tom, ktoré hry by ste mohli uprednostniť, zostavili sme zoznam všetkých potvrdených odstávok serverov na marec.

Celkovo desať hier pre Xbox (dve rekordné úrovne pre rôzne verzie) príde v marci o online podporu. Sú nasledovné:

Pripravovaný server Xbox bude vypnutý v marci 2024

21. marca príde o online podporu sedem hier od EA/Codemasters. Bohužiaľ, všetky tieto hry majú úspechy iba online, čo znamená, že ich nemožno odomknúť, ak servery zhasnú. Pre F1 2011, F1 2012 a F1 2013 budete na hranie týchto hier potrebovať Xbox 360. Na prístup k online hre v F1 2011 a F1 2012 budete potrebovať VIP Pass, ktorý sa nedá kúpiť digitálne.

21. marca EA a Final Strike Games vypínajú servery 3v3 multiplayerovej strieľačky Rocket Arena, čím končia všetky úspechy Xboxu. Podľa odhadu tu trvá výsledok 50 až 60 hodín.

Nakoniec, 31. marca, servery The Crew, Dark Souls II a Armored Core: Verdict Day stmavnú. Čo sa týka The Crew, je to len online hra, takže jej zoznam úspechov je úplne mimo rebríčkov. V Armored Core: Verdict Day to vyzerá tak, že 23 úspechov bude ukončených. Našťastie Dark Souls II neobsahuje žiadne online úspechy, takže tam ste v bezpečí.

V ďalších správach o zatvorení servera sa minulý mesiac na Xboxe oficiálne vypol free-to-play akčná MMO APB Reloaded, hoci servery už boli nejaký čas offline.

Chcete získať nejaké úspechy z týchto herných serverov skôr, než sa navždy vypnú? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

READ  Došla im trpezlivosť? Huawei pripravuje mobilný telefón s novým systémom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close