Veda

V nemocnici bolo doposiaľ spojených 28 ľudí s klastrom COVID-19

Brigham a Ženská nemocnica plánujú testovať všetkých pacientov na COVID-19 v reakcii na rastúci počet potvrdených prípadov spojených so zariadením. Úradníci nemocnice v piatok uviedli, že na vírus mali pozitívny test 19 zamestnancov a 9 pacientov. Ďalších 600 osôb prepojených s klastrom je v procese testovania. Okrem vykonania testovania všetkých pacientov úradníci uviedli, že nemocnica ponúkne bezplatné dobrovoľné testovanie pre všetkých zamestnancov, ktorí v kampuse pracujú od 14. septembra. Zdroj pre WCVB uviedol, že vedenie nemocnice bolo požiadané, aby zvážilo vylúčenie návštevníkov zo zariadenia , ale toto opatrenie nebolo v piatok prijaté úradníkmi nemocnice. Úradníci nemocnice uviedli, že nebol identifikovaný žiadny definitívny zdroj ohniska nákazy, je však možných niekoľko potenciálnych faktorov. Patrili k nim pacienti s demaskovanou interakciou s personálom, nedôsledným používaním ochrany očí, pacientom, ktorý podstúpil postup generovania aerosólu, zamestnancom, ktorý údajne pracoval napriek symptómom zodpovedajúcim ich sezónnym alergiám a nedostatku fyzickej vzdialenosti medzi zamestnancami pri jedle. ““ Náš tím kontroly infekcie vyšetroval zdroj klastra prostredníctvom intenzívneho sledovania kontaktov, testovania a rozhovorov so zamestnancami, “napísali úradníci nemocnice. „Na základe informácií, ktoré v súčasnosti máme, náš tím kontroly infekcie nedokáže určiť, či zdrojom klastra bol zamestnanec alebo pacient.“ Na základe vyšetrovania predstavitelia nemocnice uviedli, že jedno poschodie Braunwaldovej veže bolo uzavreté kvôli úplnému vyčisteniu vrátane systému HVAC. Ďalší zostáva otvorený, ale postihnutí pacienti boli presunutí do jednotky COVID-19. „Je dôležité poznamenať, že náš tím kontroly infekcie sa domnieva, že klaster bol obsiahnutý v dvoch konkrétnych lôžkových jednotkách,“ uviedli úradníci. „Tento klaster nemá vplyv na žiadne ďalšie oblasti nemocnice alebo našich ambulancií.“

Brigham and Women’s Hospital plánuje preskúšať všetkých pacientov na prítomnosť COVID-19 v reakcii na rastúci počet potvrdených prípadov spojených so zariadením.

READ  Vesmírna sonda Voyager 1 NASA zrazu posiela šialené údaje

Od piatku nemocnica povedali úradníci Na tento vírus malo pozitívny test 19 zamestnancov a 9 pacientov. Ďalších 600 osôb prepojených s klastrom je v procese testovania.

Okrem vykonania testovania všetkých pacientov predstavitelia nemocnice uviedli, že nemocnica ponúkne bezplatné dobrovoľné testovanie pre všetkých zamestnancov, ktorí v kampuse pracujú od 14. septembra.

Zdroj uviedol pre WCVB, že vedenie nemocnice bolo požiadané, aby zvážilo vylúčenie návštevníkov zo zariadenia, toto opatrenie však v piatok predstavitelia nemocnice neprijali.

Úradníci nemocnice uviedli, že nebol identifikovaný žiadny definitívny zdroj ohniska nákazy, je však možných niekoľko potenciálnych faktorov. Patrili k nim pacienti s demaskovanou interakciou s personálom, nedôsledným používaním ochrany očí, pacientom, ktorý podstúpil postup generovania aerosólu, zamestnancom, ktorý údajne pracoval napriek symptómom zodpovedajúcim sezónnym alergiám a nedostatku fyzickej vzdialenosti medzi zamestnancami pri jedle.

„Náš tím kontroly infekcie vyšetril zdroj klastra prostredníctvom intenzívneho sledovania kontaktov, testovania a rozhovorov so zamestnancami,“ napísali predstavitelia nemocnice. „Na základe informácií, ktoré v súčasnosti máme, náš tím kontroly infekcie nedokáže určiť, či zdrojom klastra bol zamestnanec alebo pacient.“

Na základe vyšetrovania predstavitelia nemocnice uviedli, že jedno poschodie Braunwaldovej veže bolo uzavreté kvôli úplnému vyčisteniu vrátane systému HVAC. Ďalší zostáva otvorený, ale postihnutí pacienti boli premiestnení do jednotky COVID-19.

„Je dôležité poznamenať, že náš tím pre kontrolu infekcie sa domnieva, že klaster bol obsiahnutý v dvoch konkrétnych lôžkových jednotkách,“ uviedli úradníci. „Tento klaster nemá vplyv na žiadne ďalšie oblasti nemocnice alebo našich ambulancií.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close