Svet

V skutočnom živote sa dvojčatá stretávajú v „rodičovskej pasci“

Ako deti z 90. rokov sme absolútne milovali vyrastanie vo filme rodičovských pascí a vždy sme snívali o tom, že sa jedného dňa stretneme s našimi dávno stratenými dvojčatami.

Aj keď sme nikdy nenaplnili našu fantáziu o americkom letnom tábore, britský študent dosiahol ďalšiu najlepšiu vec.

Koncom minulého roka, Používateľka diktátu Amy Harriet Ľudia reagovali na vírusovú výzvu zdieľaním vecí o sebe, ktoré boli „nepravdivé, ale stopercentne pravdivé“.

Súvisiace: Testovanie DNA odhaľuje temné rodinné tajomstvo

Na videu, ktoré sledovalo takmer päť miliónov ľudí, Amy povedala: „Myslím, že som stretla svoje dvojčatá, o ktoré som dlho stratila v uni … je to moja spolubývajúca.“

Amy potom zdieľala sériu fotografií s ňou a jej „dvojčaťom“ Grace – a nemôžete poprieť pozoruhodnú podobnosť s ich kučeravými blond vlasmi, modrými očami a črtami tváre.

A dodal: „Prečo sme rovnakí?!“

Ale keď ste si mysleli, že nemôžete dostať žiadnu dávku, Amy si navzájom prezradili, ako sa 19-ročné deti narodili do 24 hodín.

Amy pokračovala: „Až na naše narodeniny jedného dňa.“

Súvisiace: Kolegyne sa dozvedia, že sú vlastne sestry

K komentárom dodal: „Predstavte si, ako sme sa obaja správali, keď sme obaja išli v ten istý deň do nášho bytu a stretli sme sa prvýkrát.“

Je zbytočné pripomínať, že toto video diváka rozladilo Dictoc – Nemohol som pomôcť viac ľuďom, ale porovnaj to Rodičovská pasca Film.

„Robí jej otec víno a tvoja mama svadobné šaty?“ Niekto si z neho robil srandu.

„No, si Brit – je z Napa v Kalifornii?“ Pridané ďalšie.

Ďalšia uviedla, že po zhliadnutí fotografií a podobnosti medzi párom boli „úplne bez dychu“.
Súvisiace: Nevlastní súrodenci chránia vzťah

READ  Nemeckí farmári obliehali Berlín s traktormi v rade na dotácie

Aj keď sa zdá, že tieto dve ženy nie sú príbuzné, je to podobné Na príbeh dvoch kolegov, ktorí začiatkom tohto roka zistili, že sú biologickými sestrami.

Julie Dinetti a Cassandra Madison začali pracovať v rovnakom bare v štáte USA

V Connecticute 2013 ho okamžite odstavili.

Nielenže sa obe ženy zdieľajú vo veľkej fyzickej podobnosti, ale aj Julie (31) a Cassandra (32) sú viazané skutočnosťou, že majú tetovanie s vlajkou Dominikánskej republiky.

Obaja boli adoptovaní ako deti z Dominikánskej republiky a o mnoho rokov neskôr sa pomocou testov DNA zistilo, že sú biologickými sestrami.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close