Zábava

Verná a mladšia kópia Angeliny Jolie. Kto je nová európska priateľka Brada Pitta?

Od chvíle, keď sa Brad Pitt a Angelina Jolie spojili, ich médiá pozorne sledovali. Nezmenilo sa to ani po rozvode, práve naopak. Celý svet s napätím sleduje, kto sa objaví vedľa dvoch hereckých ikon – a Brad sa javí ako prvý.

Od rozpadu hviezdneho dua sa Brad Pitt spája predovšetkým s mnohými krásnymi ženami. Jedným z nich bola jeho bývalá manželka, herečka Jennifer Aniston, Niekoľko zdrojov z ich okolia naznačilo, že pár je stále blízko pri sebe a niet pochýb o tom, že medzi nimi stále iskrí. Vo svojom živote sa dokonca objavila mladá umelkyňa Alia Shawkat, ktorú sprevádzal na umeleckej výstave. Zdá sa však, že z tohto dátumu nič nevyšlo. „Dnes som tu s mojou mamou, ako každá iná žena po mojom boku, podľa novinárov, sa automaticky stáva mojou novou priateľkou,“ svoj prejav začal na slávnostnom ceremoniáli Brad Awards, čím potvrdil skutočnosť, že bol stále slobodný.

Dnes sa však všetko zdá byť iné. Len pred niekoľkými dňami bol Brad chytený na najromantickejšom mieste na svete Paríž, spolu s nemeckým modelom Nicole Poturalski. Na prvý pohľad by nebolo nič podozrivé, keby sa vášnivo bozkávali. „Správali sa trochu ako dospievajúci v láske. Hoci to bolo miesto, kde ich mohli vidieť všetci, zdá sa, že ich to nezaujíma,“ Situáciu opísalo niekoľko francúzskych médií. Pár zamieril z Paríža do Nice, kde lietali na súkromnom lietadle. Predpokladá sa, že spolu trávili čas na hrade, ktorý Brad získal počas jeho manželstva s Angelinou.

Čítať: Najkratšie manželstvá Hollywoodu: Urobili manželia globálnu hanbu, že žena bola vydatá len pred 55 hodinami?

Tajný vzťah na diaľku

Zatiaľ nie je známe, kde a za akých podmienok sa nový pár stretol. Pravda je však taká, že je známa už dlho. V novembri Nicole s menom scéna Nico Mary sedela pri Bradovi Pittovi pri omši, ktorú usporiadal. Kanye West, Je pravdepodobné, že sa tam stretli, a podľa ich výrazov tváre je zrejmé, že sa spolu bavili. Pred niekoľkými týždňami Nicole tiež pridala fotografiu z Los Angeles do sociálnej siete, pre ktorú napísala krátky, ale výstižný popis. „Chýba mi chôdza so svojou láskou,“ napísala vo februári a kto vie, či má na mysli Brada. 27-ročný model si udržiava vzťahy s hercom na veľké vzdialenosti – zatiaľ čo Brad je väčšinou v slnečnej Kalifornii, Nicole pracuje v Nemecku.

Nenechajte si ujsť: Sú v radostnom očakávaní? Brooklyn Beckham sa už oženil s Nicolou a údajne očakávajú dieťa

Nicole však nie je len typická Model, Krása hovorí plynule v 5 jazykoch vrátane poľštiny a predtým, ako sa stala modelkou, snívala o kariére biológa. Okrem iného má malého syna Emila, o ktorého sa v súčasnosti stará. Brad, ktorý už pozná Emila, s ňou nepochybne tiež pomáha. Podľa príspevkov na Instagrame je zrejmé, že pár už spolu trávil viac času – Nicole už dávno naznačila vzťah inotaj na svojej sociálnej sieti. Popísala neznámeho muža, ktorý držal jej spoločnosť, najmä počas karantény, ako lásku a lepšiu polovicu. Keby to nebol Brad, bola by to veľká náhoda. Ešte náhodnejšie je však to, že Nicole vyzerá, že Angeline vypadla z jej očí – úzky nos, plné pery a svetlé oči. Co si myslis?

READ  Nerozhodnutí Slováci sa pozerajú doprava

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close