Veda

Viac ako 500 tyčiniek SF ohlasuje novú politiku, ktorá vyžaduje vstup očkovania alebo negatívny test

Viac ako 500 barov v San Franciscu oznámilo v pondelok novú politiku, ktorá si vyžaduje vstup do svojich prevádzkarní dôkazom očkovania proti COVID-19 alebo 72-hodinovým negatívnym testom COVID.

Táto politika bude účinná od štvrtka.

SFGATE už skôr oznámil, že barČlenovia Aliancie vlastníkov barov SF zvažovali, či takúto požiadavku zrealizujú minulý týždeň.

Nie je jasné, koľkých sa zúčastní, keďže Ben Bleman, šéf Aliancie vlastníkov barov v San Franciscu, uviedol, že to bude skôr na dobrovoľníckej báze.

Aliancia majiteľov barov vo vyhlásení uviedla, že hostia bez vakcíny COVID alebo s negatívnym testom môžu sedieť vonku na parkoviskách alebo iných vonkajších priestranstvách, ale dovnútra nebudú mať povolený vstup. Aliancia uviedla, že jednotlivé pruhy určia najlepší spôsob implementácie tejto novej politiky pre svojich zákazníkov.

„Toto rozhodnutie je založené výlučne na našej potrebe chrániť našich zamestnancov, zákazníkov a ich rodiny,“ uvádza sa vo vyhlásení. „Dúfame však, že to môže mať vplyv aj na ľudí, ktorí ešte nedostali očkovanie, aby tak urobili.


„Chápeme, že naše spoločnosti (a naše podniky) sa môžu kedykoľvek vrátiť do normálneho stavu nielen v San Franciscu, ale aj vďaka vysokej miere zaočkovanosti našich obyvateľov v Spojených štátoch.“

Nová politika prichádza v čase, keď verzia Delta naďalej ohrozuje San Francisco a celý národ. V nedeľu malo San Francisco priemerne sedemdňový 147 nových prípadov COVID za deň, Hlásil SFist.READ  Objavil sa staroveký plaz podobný krokodílovi nazývaný pseudosuchian

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close