Zábava

Viac ako pes ako pes! Teddy The Yorkie nachádza slávu vďaka svojim účesom inšpirovaným Elvisom

Gator News

Nemôžeme si pomôcť zamilovať sa do Teddyho.

Ako sa v ňom uvádza Denná pošta, Teddy má 2 roky Jorkšírsky teriér Z Bratislavy na Slovensku si sláva online rýchlo získala jej krásnu tvár, prepracovaný šatník a účesy v štýle Elvisa-Presleyho.

Teddyho majiteľka Adriana Collar práve vymyslela podpisový účes psa.

„Jeho vlasy majú svoj vlastný život už od šteniatka. Vždy stojace a opuchnuté, takže vyzeral ako malý lev,“ uviedol Collar. „Keď mu trochu prečešem vlasy, zistím, že bude v akejkoľvek polohe. Začali sme s účesmi.“

Poochov dnes už slávny Elvisov vzhľad nie je taký komplikovaný, ako sa zdá.

Súvisiace: Zainteresované šteniatka blokujú živé správy o počasí vo Virgínii a stávajú sa rozkošným hostiteľom hostí

„Jeho tvarovanie zvyčajne trvá menej ako pár sekúnd. Jeho vlasy túto prácu robia. Bol niekoľkokrát porovnávaný s Elvisom Presleym,“ dodal.

V 12 týždňoch si Teddyho adoptoval Collar zo svojej predchádzajúcej rodiny. Jeho prví majitelia si nemohli všimnúť zdravotné problémy šteniatka vrátane opuchnutej pupočnej hernie, preto sa Collar rozhodol dať Teddymu trvalý domov a dar lepšieho zdravia.

Po adoptovaní psa podstúpila 21-ročná študentka operáciu nevyhnutnú pre Teddyho a teraz si Pooch každý deň pripravuje jedlo doma.

Podobné video: Číha pes v kroji

Pes sa túli k lanu

Ralph je pohodlný spolupracovník

Odkedy sa Teddy zotavila, užívala si s vrahom honosný život. Šatníková skriňa plná viac ako 200 rozkošných outfitov s množstvom prírodných prípravkov na vlasy a rozvíjajúcim sa modelingovým priemyslom, ktorý udržuje vlasy lesklé a ľahko sa upravuje.

„Teddy modeluje pre značky z celého sveta. Pózovanie pred fotoaparátom je to, čo ho baví najviac – fotoaparát zbožňuje,“ uviedol jeho majiteľ.

READ  Hokejoví fanúšikovia sa schádzajú do Moncton, NB pre World Juniors

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close