Technológie

Vianočný masaker bábkového komba je „príliš šialený“ na to, aby bol vydaný na Switch alebo Xbox

Nezávislý hororový vývojár Puppet Combo potvrdil, že jeho slávnostný slasher Christmas Massacre bol zakázaný pre vydanie na Xbox a Nintendo Switch.

V diskusii na X/Twitter oslavujúcej blížiace sa vydanie hry na konzolách Sony sa jeden fanúšik spýtal: „Xbox?“ spýtal sa, na čo tím odpovedal: „Nie, pre Xbox je to príliš bláznivé“.

Podobne na otázku, či Horror prichádza na Switch, Puppet Combo odpovedalo rovnako: „Nie, pre Switch je to príliš bláznivé“.

Pozrite sa, o čom je ten rozruch, v ukážke nižšie:


Vianočný masaker prichádza na PlayStation!

Bábkové kombo sa svojím nostalgickým prístupom k hororu veľmi dobre rozvinulo. Väčšina jej hier obsahuje zrnitú grafiku PS1 a vďaka ich blokovej, pixelovej prezentácii sa im podarí vymaniť sa z prekvapivo príšernej kinematografie.

Z veľkej trojky však „umožní iba PlayStation [the game]“ bude vydaný na jeho platforme.

Na otázku, prečo vývojár necenzuroval scény, ktoré boli príliš zlé na to, aby to vydali, Puppet Combo odpovedalo, že túto možnosť nedostal.

„Dozvedel som sa to minulý týždeň,“ povedal vývojár. „Zaplatil som veľa peňazí za port Switch, ktorý sme nemohli uvoľniť.“

„Stále sa snažíme dostať každú hru na Xbox a oni hovoria nie,“ vysvetlil tím v ďalšej odpovedi (vďaka, VGC)

V súčasnosti neexistuje žiadny pevný dátum vydania pre port PlayStation a Christmas Massacre je teraz k dispozícii na hranie na PC cez Steam.

Ak chcete získať viac nezávislých hororov, pozrite si herný trailer k dobrodružstvu Everybody’s Gone to the Rapture Studio na ropnej plošine Still Wakes the Deep. Toto je náš prvý pohľad na to, ako dopadne filmový horor Čínska izba.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close