Ukážka: Cyprus vs. Slovensko – predpoveď, tímové správy, poradie

Sports Mol Utorok Ukážky kvalifikácií Svetového pohára – vrátane predpovedí, tímových správ a možných umiestnení medzi Európou Slovensko a Cyprus.

Slovensko Hrať hostiteľa Cyprus V utorok večer s vedomím, že skóre menej ako tri body by poškodilo šance na kvalifikáciu do roku 2022 Svetový pohár.

Platí to aj pre ich najbližších súperov, ktorí si sadnú do H-skupiny a cestujú do Bratislavy s odstupom šiestich bodov od prvých dvoch bodov.

Súťažná ukážka

© Reuters

Napriek tomu, že Slovensko zo štyroch otváracích zápasov vyžrebovalo až na jeden, Štefan Tarkovič So situáciou pred jeho tímom pred sobotňajším stretnutím s Chorvátskom by bol relatívne spokojný.

Ako hra postupovala do záverečnej fázy, Falcons čelili ďalšiemu kameňu úrazu, ale Marcelo ProšovičVíťaz z 86. minúty výrazne zasiahol do ich kvalifikačných nádejí.

So všetkými zostávajúcimi zápasmi okrem piatich, Tarkovič a jeho tím dobre vedia, že musia naplno využiť domáci zápas proti svojim nadchádzajúcim súperom.

Slovensko čakajú v priebehu troch októbrových dní zahraničné cesty do Ruska a Chorvátska, ak v utorok neuspejú, úloha bude ešte ťažšia.

Tarkovič bude mať svojich útočníkov hrať v poslednej tretine so stredovým obrancom Milan Screenier Najlepší strelec s ďalšími dvoma zásahmi.

V úvodnom zápase skupiny remizoval Cyprus so Slovenskom 0:0 a výsledkom bolo rýchle víťazstvo nad Slovinskom.

v tom bode Nikos Costenoglo Čo sa týka play-off, bol by optimistickejší, ale kampaň jeho tímu sa potom zhoršila.

V stredu večer prehrali na Malte 3:0 a dokázali v piatich zápasoch ukázať Cyprus 2:0 proti Rusku so štyrmi bodmi a jedným gólom.

S dvoma gólmi za posledných 17 minút v Kazachstane sa pre ich posledné víťazstvo v zámorí musíte vrátiť do októbra 2019.

Slovensko sa kvalifikuje na MS – európsky formát:

READ  Pozrite sa na ľudí v Grécku, ktorí odolávajú exodu kvôli boju s rozsiahlymi požiarmi

Slovenský formát (všetky zápasy):

Cyprus sa kvalifikuje na Majstrovstvá sveta – európsky formát:

Cyperský formát (všetky zhody):

Tímové novinky

Tréner Cypru Nikos Kostenoglou počas zápasu 24. marca 2021© Reuters

Tarkovič určite osvieži svoju slovenskú XI Ontrage Duda A Robert Bosenick.

Senior Marek Hamšík Mal by si udržať svoje miesto v základnej zostave krátko po hodine v sobotu.

Peter Beckerick A Martin Kozelník V súťaži o miesto na pravej strane by ho mohol nahradiť hráč o osem rokov starší.

Konstantinos Sodrio opäť nastúpil za Cyprus po zákaze zápasu proti Malte.

Dimitris Christophe Zvážiť sa bude aj návrat do útoku, ktorý zaberá potenciálny priestor Ionis Pitas.

Možná štartovacia zostava Slovenska:
நாட்டவர்; Kozelník, Satka, Screenier, Hanko; Duda, Kukka, Hamšík; Mac, Bosenick, Weiss

Cyprus možný štartovací riadok:
Michael; Saltis, Catalaris, Sodrio, Garo, Ionov; Loizou, Artymatas, Kastanos, Papoulis; Christophe

Zelené pozadie pre slová SM

Hovoríme: Slovensko 2-1 Cyprus

S výrazným rastom akcií očakávame v utorok večer napätý súboj. Slovensko je však teraz nútené urobiť viac z finálovej trojky kvalitou, ktorá by mohla hrať v ich prospech o postup.

Vrchná poznámka

Naši odborní tipéri spolupracovníci Sporida.com Predpokladalo sa, že tento zápas vyhrá na domácej pôde. Kliknite tu Zistite, čo ešte predpovedajú pre túto hru a ich osvedčené futbalové tipy.Home Win: dáta

ID: 462328: 1false2false3false: QQ :: db Z počítača: LenBod: collect9099: