Technológie

Vydanie Fallout London sa objaví čoskoro, Dev 'Ending in Sight'

Zdá sa, že rozšírenie Fallout 4 mod Fallout London sa blíži k vydaniu po tom, čo vývojár Team Folan oznámil, že „rozhodnutie je v nedohľadne“, pretože čaká na záverečné testy zabezpečenia kvality.

V príspevku na X/Twitter sa tím FOLON snažil rozptýliť špekulácie, že poslal „niekoľko zostáv“ konkurentovi zo Steamu GOG vlastnenému CD Projekt Red a čakal na „konečné zelené svetlo“.

„Po dokončení procesu dvojitej kontroly, či Fallout: London a jeho inštalátor fungujú na všetkých podporovaných systémoch, by sme mali ísť,“ povedal tím FOLON. „Áno, máme aj vlastný inštalátor a sťahovanie.

„Tento konečný proces kontroly kvality je dôkladne vykonaný vo všetkých našich záujmoch a sme veľmi vďační za pomoc GOG. Aj keď sa môže zdať, že sa toho veľa nedeje, uisťujeme vás. Oddelenie neúnavne pracuje v zákulisí, aby vydanie bolo čo najlepšie.“

Fallout: London mal prísť 23. apríla 2024, ale skutočný vývojár Fallout Bethesda oznámil prekvapivú aktualizáciu pre Fallout 4, o ktorej sa vývojár modov obával, že ovplyvní jej vydanie.

„Neustále sme vylaďovali a testovali, aby sme pre vás v tom čase zabezpečili čo najstabilnejšiu stabilitu,“ povedal Dean Carter, vedúci projektu Team Folan v tom čase.

Carter sa neskôr sťažuje, že Bethesda neinformovala tím Fallon o svojich plánoch, pričom dala jasne najavo, že vie o Fallout: London. „To nás, pre nedostatok lepšieho slova, trochu posralo,“ povedal Carter.

Fallout London je jedným z najvýznamnejších modov vo vývoji a umožní hráčom preskúmať apokalyptickú verziu hlavného mesta Anglicka. Hráči sa „zapoja do všetkého od maskovanej parlamentnej aristokracie cez vzkriesenie rytierov okrúhleho stola až po nekompromisný kult revolucionárov“. V ňom hrá aj rakúsky herec Neil Newbon z Balder's Gate 3.

READ  CD Project Red potvrdzuje nový zaklínačský medailón je odkaz Eurogamer.net

Šéf vývoja Bethesdy Todd Howard potvrdil, že Fallout 5 príde po The Elder Scrolls 6, čo je ešte roky ďaleko, ale pokračuje v aktualizácii MMO Fallout 76.

Ryan Tinsdale je reportér IGN na voľnej nohe. Celý deň hovorí o Zaklínači.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close