Svet

Výsledky miestnych volieb naživo: Suella Braverman hovorí, že Rishi Sunak to musí vlastniť a zmeniť kurz

Počas dnešného programu sme počuli od panelu, v ktorom boli konzervatívni poslanci Paul ScullyBývalý minister práce Jackie Smith a politický redaktor Guardianu Pippa súhlasila.

Spočiatku Scullyová povedala, že verejnosť poslala strane „veľmi ťažký odkaz“ a toryovia sa musia „nadýchnuť a ukázať pokoru“.

Scullyová – favorizovaná kandidátka konzervatívcov na starostku Londýna – bola ostrou kritikou vystupovania strany v hlavnom meste. Povedal, že strana „zaplátala“ výberový proces, podľa ktorého sa kandidátkou stala Susan Hallová a počas kampane nedokázala inšpirovať.

Scullyová povedala, že voliči „prestali počúvať“ vládu a priznala, že mnohí konzervatívci „štrajkovali“. Ministrov vyzval, aby si stanovili pozitívnejšie vyhliadky.

Smith priznal, že „prevracal oči“ nad Scullyovou, Harperom a Bravermanom, ktorí „zápasili o budúcnosť“ strany so všeobecnými otázkami, ako sú verejné služby a životné náklady.

Na otázku o perspektívach labouristov povedal, že na problémy krajiny „neexistujú jednoduché odpovede“, ale Spojené kráľovstvo potrebuje vládu, ktorá nie je verejne ohrozená.

Čo to všetko znamená pre Rishi Sunaka? Na otázku, čo o nálade medzi rebelmi získal zo zdrojov toryovcov, Crerer povedal, že sa rozhodli proti akejkoľvek výzve vedenia.

Pokračoval: „Toryovci dosiahli koniec cesty, pokiaľ ide o pocit verejnosti, že môžu zlepšiť svoje životy, najmä po škodách, ktoré Truss a Johnson spôsobili.“

READ  Poľnohospodári a spotrebitelia prijmú GMO, ak im rozumejú

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close