Svet

Najťažšie chvíle ťažko chorej Pariškovej: Povedala svojmu synovi o rakovine … Prekvapivá reakcia prostredníka Gabriela!

Je to už niekoľko mesiacov, čo sa Anete Pariškovej zmenil život od základov. V tom čase jej lekári diagnostikovali zákerné onkologické ochorenie, ktoré sa používa dodnes. Moderátorka o svojom zdravotnom stave informovala na jar prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Ešte predtým, ako sa verejnosť dozvedela o rakovine, však najznámejšie Slovensko čakal najťažší krok – povedať to svojim deťom.

Jej najstarší syn Daniel sa o chorobe dozvedel ako prvý. „Najskôr plakal dva dni,“ prezradila pre TV Joj Parišková, ktorá syna nakoniec svojimi slovami upokojila. „Ukázal som mu fotku Xeny a povedal som mu, že keď som bol malý, mal som takú hrdinku, mal som ju aj na plagáte a bola to bojovníčka, ktorá všetko zvládla. Ber to tak, že tvoja mama je Xena, môže len zvládnite to. Odvtedy je pokojný, “ vysvetlila.


Parišková po chemoterapii: Holá hlava, široký úsmev a … Chce túto!


Jej prostredný syn Gabriel však zareagoval dosť nečakane. „Gabinko, ktorý rád číta a sleduje informácie, analyzuje a sleduje dokumenty, sa ma pri jedle pýtal, či nemám rakovinu. Povedal som, že áno a medzi tým prežúval. Povedal, že sa to dalo čakať. Že je to Černobyľ, stane sa zjavné po dvadsiatich rokoch. Takže to je jasné. A jedol ďalej. “ povedala Parišková, ktorú reakcia malého mudrlanta veľmi pobavila.

Viera v Boha pomáha rodine aj v boji so zákernou diagnózou. „Všetci traja ma potom požiadali, či by som sa uzdravil. A ja som povedal, že áno, budeme sa modliť každú noc, ako sa vždy modlíme, budeme prosiť Pána Boha o uzdravenie a ja budem uzdravený.“ pridala sympatická Jojkárka. Prajeme jej, aby sa tieto slová naplnili. Držíme palce!

Parížski synovia – Nathan, Daniel a Gabriel so zlomenou rukou.

Zdroj: Instagram AP

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close