Veda

Wisconsinská GOP potrebuje schválenie protokolu UW Systems

Uprostred nárastu COVID-19 budú zákonodarcovia štátu požadovať, aby systém University of Wisconsin implementoval nové protokoly COVID-19. Pokračujúce pokrytie: Republikou kontrolovaný výbor pre administratívne predpisy o koronavíruse vo Wisconsine uviedol, že bude mať konečné rozhodnutie o všetkých obmedzeniach kampusov UW. Mandát masky mal v UW-Milwaukee nadobudnúť účinnosť v stredu. Všetky tieto pravidlá, povedal legislatívny výbor kontrolovaný GOP, uviedol, že žiadne z týchto pravidiel nemožno presadzovať bez ich OK. Požiadavky na vnútornú masku začnú tento týždeň platiť v UW-Milwaukee a UW-. Madison, ale ako dlho žijú, je teraz predmetom mnohých otázok. V súčasnosti sú ohrozené aj požiadavky na testovanie na COVID-19 pre študentov z minulého roka. „Účinne to znamená, že systém UW nebude potrebovať prakticky nič, v skutočnosti na presadzovanie akýchkoľvek požiadaviek alebo obmedzení,“ povedal profesor Anthony Chergowski z katedry politológie UW-La Crosse. Chergowski uviedol, že utorkové hlasovanie spoločného výboru republikánmi kontrolovaného zákonodarcom o preskúmaní administratívnych pravidiel znamená, že bude schopný obísť akékoľvek obmedzenia súvisiace s ochorením COVID v kampusoch UW a bude pravdepodobne „súčasťou politiky Wisconsinu“. Ako pozorovateľa to nie je prekvapujúce. Medzi republikánskym parlamentom a systémom UW existuje skutočne ľadový vzťah, “povedal Chergowski. Spolupredseda legislatívneho výboru Whitewater Stephen Ness vo vyhlásení uviedol, že študenti a zamestnanci „sa môžu dobrovoľne a informovane rozhodovať na základe svojich individuálnych zdravotných okolností“. V tomto mieste študenti povedali, že sa pokúsia pokračovať v hre s neustálou neistotou. „Máte strach z COVID v areáli?“ Nick Bohr z WISN 12 sa študenta opýtal: „To nie. Pokiaľ si ľudia zachovajú odstup a budú podporované masky, budú všetci očkovaní, nevidím v tom problém.“, Povedal Keegan Rhodes z UW-Milwaukee mladší. Žiadnu z týchto požiadaviek nikto ťažko splní, „povedal UW-Milwaukee druhák Jack Chernowski. Iní však poukazujú na to, že bez mandátu sa na mnohých spolužiakov nespoliehalo, že budú očkovať alebo nosiť masky. V mojom veku je veľa ľudí “Povedal Černovský. Niektorí demokrati uviedli, že výbor na to nemal oprávnenie. Existuje možnosť, že to skončí na súde. Bohr požiadal prezidenta UW Tommyho Thompsona o rozhovor. Vo vyhlásení jeho úradu sa píše: „Dnešná akcia znie ako politické vyhlásenie; naším cieľom je zaistiť, aby sme urobili to, čo je potrebné urobiť teraz, aby sa táto jeseň mohla bezpečne otvoriť pre učiteľa.“ Bohr overil, že požiadavky na masky UW-Madison a UW-Milwaukee stále platia tento týždeň-prinajmenšom zatiaľ. Zaregistrujte sa na odber e -mailových upozornení na koronavírus od WISN Dostávajte upozornenia na najnovšie správy pomocou aplikácie WISN 12. Sledujte nás: Facebook | Twitter | Instagram | YouTube

READ  Čína plánuje ďalšie misie na Mesiac po nájdení nového lunárneho minerálu

Uprostred nárastu COVID-19 budú zákonodarcovia štátu požadovať, aby systém University of Wisconsin implementoval nové protokoly COVID-19.

Pokračujúce pokrytie: Koronavírus vo Wisconsine

Republikou kontrolovaný výbor pre administratívne predpisy uviedol, že všetky obmedzenia týkajúce sa areálov UW budú konečné.

Mandát masky mal v UW-Milwaukee nadobudnúť účinnosť v stredu.

Napriek tomu, že žiadne z týchto pravidiel nemožno vynútiť bez ich OK, legislatívny výbor kontrolovaný GOP uviedol, že takéto pravidlá, vrátane akýchkoľvek pravidiel pre očkovanie proti neočkovaniu, sú už vo vzduchu.

Požiadavky na vnútornú masku začnú v UW-Milwaukee a UW-Madison platiť tento týždeň, ale ako dlho budú trvať, je teraz otázne.

V súčasnosti sú ohrozené aj požiadavky na testovanie na COVID-19 pre študentov z minulého roka.

„Efektívne to znamená, že systém UW nebude môcť nič príliš vyžadovať ani zakazovať,“ povedal Anthony Chergowski, profesor politologického oddelenia UW-La Crosse.

Chergowski uviedol, že utorkové hlasovanie spoločného výboru republikánmi kontrolovaného zákonodarným zborom o preskúmaní administratívnych pravidiel znamená, že bude schopný a potenciálne zabrániť akýmkoľvek obmedzeniam COVID v areáloch UW.

„Ako pozorovateľa wisconsinskej politiky to nie je prekvapujúce. Medzi republikánskym zákonodarcom a systémom UW existuje skutočne ľadový vzťah,“ povedal Chergowski.

Spolupredseda legislatívneho výboru Whitewater Stephen Ness vo vyhlásení uviedol, že študenti a zamestnanci „sa môžu dobrovoľne a informovane rozhodovať na základe svojich individuálnych zdravotných okolností“.

V tomto mieste študenti povedali, že sa pokúsia pokračovať v hre s neustálou neistotou.

„Máte strach z COVID v areáli?“ Nick Bohr z WISN 12 sa spýtal študenta.

Junior UE-Milwaukee Keegan Rhodes povedal: „Nie veľmi. Očkujem všetkých, pokiaľ si ľudia zachovajú odstup a budú podporované masky, naozaj s tým nemám problém.“

„Žiadna z týchto požiadaviek nie je taká ťažká, aby ich mohol ktokoľvek ťažko splniť,“ povedal druhák UW-Milwaukee Zack Chernowski.

READ  Najväčšia známa kométa sa pohybuje dosť blízko nás, aby bola viditeľná

Iní však tvrdia, že bez mandátu nemožno mnohým spolužiakom dôverovať, že sa nechajú očkovať alebo nosiť masky.

„Nemyslím si, že by prevzali iniciatívu a dohodli si schôdzky, dohodli si schôdzky, pretože poznali veľa ľudí v mojom veku,“ povedal Černovský.

Niektorí demokrati uviedli, že výbor na to nemal oprávnenie.

Je pravdepodobné, že to skončí až na súde.

Bohr požiadal prezidenta UW Tommyho Thompsona o rozhovor.

Jeho úrad vo vyhlásení uviedol: „Dnešná akcia znie ako politické vyhlásenie; zameriavame sa na to, aby sme sa presvedčili, že robíme to, čo je potrebné teraz urobiť, aby sme sa bezpečne otvorili učiteľovi na jeseň tohto roku.“

Bohr overil, že požiadavky na masky v UW-Madison a UW-Milwaukee sú tento týždeň stále platné-prinajmenšom zatiaľ.

WISN. Zaregistrujte sa na odber e -mailových upozornení na koronavírus od

Prijímajte upozornenia na najnovšie správy pomocou Aplikácia WISN 12.
Nasleduj nás:
Facebook | Twitter | instagram | YouTube

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close