Technológie

Wordle 355 Poznámky z 9. júna – Je dnes hranie so slovami príliš ťažké? Chyba spojleru, ktorý by pomohol nájsť odpoveď | Hranie | Zábava

Hoci to zachytil The New York Times, Wordley je momentálne odhlásený a dostupný komukoľvek kdekoľvek na svete. Ak teraz prejdete na webovú stránku Wordle, na 9. júna máte úplne nový hlavolam – je k dispozícii iba 24 hodín. Ak máte problémy s Wordle 355 z 9. júna, prejdite do spodnej časti stránky a vyberte tipy a indície, ktoré nebudú spoilerovať. Veľa štastia!

Slovná hra, ktorá vygenerovala tisíc klonov, Wordley je originálna a najlepšia denná tlačiareň.

Koncept je taký jednoduchý, že pre hráčov je náročné nájsť päťpísmenové slovo iba šiestimi hádankami. Ak to chcete urobiť, musíte použiť proces odstránenia na odstránenie rôznych znakov.

Ak napríklad dlaždica písmena po jednom z vašich uhádnutí zošedne, môžete zistiť, že tento konkrétny znak sa v dnešnom slove nevyskytuje.

Ak dlaždica zožltne, písmeno je v slove, nie na správnom mieste, zatiaľ čo ak je dlaždica zelená, písmeno je v slove na správnom mieste.

Cieľom je vyriešiť každú hádanku na čo najmenší počet hádaniek. Svoj pokrok môžete zdieľať na sociálnych sieťach a ukázať priateľom, rodine a náhodným sledovateľom, akí ste šikovní.

Ak sa vám nepodarí vyriešiť hádanku, na vydanie nového Wordle si budete musieť počkať do nasledujúceho dňa. A keďže stránka Wordle monitoruje vaše štatistiky, zlyhanie znamená, že strácate svoju ťažko zarobenú víťaznú sériu – pripomenie vám to zakaždým, keď sa prihlásite.

Ak chcete byť dobrí vo Wordle a robiť veci náročnými, môžete prejsť do tvrdého režimu návštevou ponuky Nastavenia v pravej hornej časti webovej stránky Wordle. Alebo si môžete pozrieť populárny klon Wordle Quordle, kde musíte uhádnuť štyri slová v deviatich pokusoch!

V každom prípade pokračujte v čítaní najnovších poznámok Wordle (bez spojlera) k hádanke z 9. júna…

READ  Spoločnosť Perceptron dokončuje fúziu so spoločnosťou Atlas Copco Nastak: PRCB

Bežné slovné tipy a triky…

Vo svojom počiatočnom odhade nepoužívajte to isté písmeno dvakrát.

Skúste použiť samohlásky ako „A“ a „E“ najmä pri prvom hádaní.

Vyhnite sa písmenám ako „X“, „Z“ a „Q“, ak presne viete, aká je odpoveď.

„ZVÝŠIŤ“ je dobré slovo na začiatok, kým „dotyk“ je dobrý druhý odhad. Tiež rád používam slovo ‚ŽERIAV‘ ako počiatočný odhad.

கீழே Nižšie nájdete denné tipy od Express Online…

Wordle 355 rád a tipov na 9. júna …

1. Slovo 355 sa začína písmenom G.

2. Slovo 355 má iba jednu samohlásku.

3. Veľké okolo stredného.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close