Technológie

Xbox Game Pass stratí päť hier v júni 2024

Zatiaľ čo čakáme na odhalenie ďalšej série hier prichádzajúcich do Game Pass, Microsoft práve oznámil prvú vlnu Hry opúšťajú Xbox Game Pass v júni 2024. High On Life, Bramble: The Mountain King, Spacelines from the Far Out, Rune Factory 4 Special a The Bookwalker: Thief of Tales vyjdú na Xbox Game Pass a PC Game Pass 15. júna.

Hry opúšťajú Xbox Game Pass a PC Game Pass 15. júna

S výnimkou Rune Factory 4 majú všetky hry, ktoré opúšťajú Game Pass v prvej polovici júna, o niečo nižšie hodnotenie dokončenia. Podľa odhadov bude odomknutie všetkých 30 úspechov Bramble: The Mountain King trvať osem až desať hodín, aj keď sa budete musieť popasovať so zložitým úspechom Survivor, ktorý vás požiada o dokončenie hry bez toho, aby ste zomreli.

The Bookwalker: Thief of Tales je ďalšou krátkou hrou, ktorá má vyjsť čoskoro, pričom jej dokončenie sa odhaduje na 10-12 hodín. Napriek čiastočnému hodnoteniu dokončenia len 2 % sledovaných používateľov TA, ktorí hru spustili, tu dokázali získať plných 1 000 G, takže dokončenie môže byť zložité.

Čo sa týka Far Out a High on Life Spacelines, obe hry majú základné hodnotenie dokončenia zoznamu 20-25 hodín. Ak uvažujete o riešení vesmírnych línií, máme pre vás vesmírnu čiaru z Far Out Walk, ktorá by mala uľahčiť získavanie jej úspechov.

Nakoniec sa dostávame k Rune Factory 4 Special, ktorej odomknutie všetkých 38 úspechov bude podľa odhadov trvať 200 až 300 hodín. Ak ste ju už dokončili a hľadáte viac zábavy s Run3 Factory 4, 15. júna je tu balík Rune Factory 4 Special pre Windows, ktorý vychádza na PC Game Pass.

READ  Úniky Samsung Galaxy Fit 3 by mohli odhaliť prekvapivého konkurenta Fitbit Charge 6

V ďalších novinkách Game Pass Microsoft nedávno potvrdil, že Call of Duty: Black Ops 6 sa pripojí k Xbox Game Pass v prvý deň.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close