Technológie

Xbox Game Pass z marca 2023 odhalená zostava Wave 1

Microsoft má vyhlásil Prvá vlna hier na Xbox Game Pass v marci 2024

Dnes, 5. marca, Warhammer 40 000: Boltgun (cloud, konzola a PC) Táto boomerská strieľačka získala 7/10 z hodnotenia hry Warhammer 40 000 od IGN: „Retro-streľba a arény s rýchlym tempom sa hodia k nastaveniu Warhammer 40K dobre, ale Boltgun je nápady sú príliš Keďže sa rýchlo vyparuje, znižuje to jeho dokonalosť. Niektoré dobré úrovne dizajnu a pekné prostredie kompenzujú nedostatok rozmanitosti.

PAW Patrol World (cloud, konzola a PC) prichádza s Game Pass 7. marca. Potom 12. marca odštartuje SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (Cloud, Console a PC) v rámci Game Pass. Recenzia IGN jej dala 5/10: „SpongeBob: SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated klesá vo svojej úcte k nostalgii.“

O deň neskôr, 13. marca, sa na Game Pass spustí Control Ultimate Edition (Cloud, Console a PC). Control Ultimate Edition obsahuje hlavnú hru a všetky predtým vydané rozšírenia (The Foundation a AWE). Náš recenzent pochválil Remedyho nadprirodzené akčné dobrodružstvo z pohľadu tretej osoby a nazval ho „strhujúcim, čudným svetom, ktorý nikdy nestratí svoju nadprirodzenú niť rozprávania“.

Potom, 14. marca, Game Pass dostane No More Heroes 3 (Cloud, Console a PC). Od hodnotenia IGN získalo 6/10: „No More Heroes 3 je zábavné, ale veľmi nevyrovnané pokračovanie, jeho zábavní šéfovia sú často rozdelení slabým výkonom a verbóznou nudou.“

Lightyear Frontier (ukážka hry) (Cloud, PC a Xbox Series X|S) vydala Game Pass 19. marca ako deň. Je to hra na prieskum farmárstva v otvorenom svete s tvorbou, riadením zdrojov a základným budovaním, zabalená do tajomného príbehu so soundtrackom z kozmickej krajiny.

READ  Od Fortnight po FIFA boli hráči online videohier varovaní, že podvody budú narastať.

Nakoniec, Big-Hitter: MLB The Show 24 (cloud a konzola) bude k dispozícii prvý deň s Game Pass od 19. marca. Doplnkový balík Digital Deluxe.

Tu je celá zostava Xbox Game Pass z marca 2024 Wave 1:

Ako obvykle, mnoho hier opustí Game Pass, keď prídu nové hry. Tu je zoznam:

Game Pass vychádza 15. marca:

Wesley je britský spravodajský redaktor IGN. Nájdite ho na Twitteri na @wyp100. Wesleyho môžete kontaktovať na adrese [email protected] alebo dôverne na adrese [email protected].

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close