Technológie

Spotify pre televízory dostáva nový vzhľad a funkcie, ktoré zodpovedajú mobilnej aplikácii

Spotify TV sa používa Na vytvorenie používateľského zážitku na veľkej obrazovke, ktorý je podobný populárnej mobilnej verzii služby na streamovanie digitálnej hudby a podcastov. Domovská stránka bude mať „Zobrazenie práve sa prehráva“ a odkazy na nedávno prehrávaný obsah. Rovnako ako v mobilnej aplikácii, aj TV aplikácia odporučí nové skladby a podcasty na základe vašej histórie počúvania na hlavnej obrazovke.

Domovská stránka televíznej aplikácie nevyzerá inak. Teraz môžete jednoducho prepínať medzi rôznymi účtami Spotify. V pravom hornom rohu obrazovky sa vždy zobrazí naposledy aktívny profil. Povedzme, že zdieľate televízor v obývačke a chcete prestať počúvať svoju mamu – teraz si môžete vybrať profilový obrázok prepojeného účtu, keď chcete prepnúť.

Ak ste predtým počúvali hudbu prostredníctvom aplikácie na televízore, mohli ste vidieť iba nasledujúcu skladbu. Teraz však môžete použiť nástroj „Playback Queue“ na výber toho, čo chcete prehrať ako ďalšie. Navyše teraz môžete na svojom televízore povoliť tmavý režim, čo znamená, že počas ďalšej domácej párty môžete streamovať upravený zoznam skladieb a stlmiť displej a jas obrazovky.

Nové aktualizácie aplikácie Spotify TV sú k dispozícii pre bezplatných a prémiových predplatiteľov, ktorí aplikáciu používajú na podporovaných inteligentných televízoroch, herných konzolách a zariadeniach na streamovanie médií. Pokus o oživenie používateľského zážitku na veľkej obrazovke nie je veľkým šokom. Spotify vydalo podobné vlastné aktualizácie začiatkom tohto roka v snahe spríjemniť streamovanie, keď nepoužívate svoj telefón.

READ  Sada podložiek Animal Crossing Brewster je pribalená ako odmena pre moje Nintendo

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close