Technológie

Alumni Social Innovation + Change Initiative rieši najväčšie sociálne výzvy súčasnosti

The Sociálna inovácia + iniciatíva zmeny (SICI), so sídlom v HKS Centrum pre verejné vedenie, ktorá bola založená v roku 2016, s cieľom urýchliť svetovú kapacitu sociálnych zmien a tým pomôcť riešiť naliehavé systémové sociálne a environmentálne problémy našej doby. Jednou z prvých priorít SICI bolo vytvoriť centrum pre projekty sociálnej zmeny na akademickej pôde, a to prostredníctvom akcelerátora sociálneho dopadu: Programu sociálnych inovácií Nového sveta.

Akcelerátor je prísna týždenná študijná skúsenosť pre študentov Harvardu, ktorí aktívne vedú inovatívne iniciatívy v oblasti sociálnych zmien naprieč témami, geografickými oblasťami a disciplínami. Členovia fakulty, zamestnanci a stážisti sa podieľajú na podpore vybraných študentov – nazývaných Adrian Cheng Fellows – tým, že s nimi úzko spolupracujú na formovaní sociálnej dopadovej strategickej vrstvy ich práce prostredníctvom týždenných stretnutí, školení, mentoringu a programov financovania.

Absolventi programu – dnes sa blíži k 100 z rôznych harvardských škôl – často hovoria, že táto skúsenosť na HKS definovala ich čas na Harvarde a formovala cestu ich úsilia o sociálnu zmenu po ukončení štúdia. Tu sú niektoré z nich, stručný prehľad ich práce a ich názor na program.

READ  Bezplatný softvér Microsoft Flight Simulator Letiská Airbus A330neo, Fenix ​​​​A320, Christchurch a Hamilton Island dostávajú nové snímky obrazovky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close