Technológie

PlayStation: Ponuka Call of Duty pre Xbox je „nedostatočná na mnohých úrovniach“

Podľa generálneho riaditeľa PlayStation Jima Ryana sa Microsoft zaviazal ponechať Call of Duty na PlayStation tri roky po súčasnej dohode medzi Activision a Sony.

Vo vyhlásení vydanom pre GamesIndustry.bizRyan hovorí, že ponuka je „nedostatočná na mnohých úrovniach“.

Následne došlo k rozdielnym názorom medzi oboma spoločnosťami Ponuka Microsoftu na kúpu Call of Duty vydavateľa Activision Blizzard V obchode v hodnote takmer 69 miliárd dolárov. Dohoda je v súčasnosti pod drobnohľadom regulačných orgánov pre hospodársku súťaž vrátane britského regulátora (Competition and Markets Commission). Microsoft sa obáva potenciálu „blokovania alebo znevažovania“. Obsah Activision Blizzard z iných konzol alebo predplatiteľských služieb.

minulý týždeň, Xbox odhalený Okrem existujúcej zmluvy medzi Sony a Activision „dala Sony podpísanú zmluvu na zaručenie Call of Duty na PlayStation s vyvážením funkcií a obsahu na niekoľko ďalších rokov“. Xbox uviedol, že ponuka „presahuje typické ponuky herného priemyslu“.

Predpokladá sa, že súčasná dohoda Call of Duty medzi Sony a Activision Blizzard pokrýva ďalšie tri vydania, vrátane tohtoročného Call of Duty: Modern Warfare 2.

Sony však hovorí, že táto ponuka nezohľadňuje dopad na hráčov PlayStation.

„Nechcem sa vyjadrovať k tomu, čo chápem ako súkromnú obchodnú diskusiu, ale keďže to Bill Spencer otvoril na verejnom fóre, cítim potrebu uviesť to na pravú mieru,“ povedal Ryan.

„Po vypršaní súčasnej zmluvy medzi Activision a Sony Microsoft ponúka len ponechanie Call of Duty na PlayStation na tri roky. Po takmer 20 rokoch Call of Duty na PlayStation je ich plán na mnohých úrovniach neadekvátny a neberie do úvahy.“ dopad na našich hráčov. Hráči na PlayStation sú najvyšší. Chceme zaručiť kvalitný zážitok z Call of Duty a návrh Microsoftu tento princíp podkopáva.“

READ  Používatelia hlásia problémy s novým watchOS 7.

Ak sa chcete dozvedieť viac o regulačnom procese súvisiacom s akvizíciou spoločnosti Blizzard spoločnosťou Activision, Kliknite tu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close