Zábava

Z mladšej dcéry Angeliny je už slečna: Mení sa na chlapca?

Exmanželom Angelina Jolie a Brad Pitt majú okrem prvorodené dcéry Shiloh (14), z ktorej sa vďaka hormonálnej liečbe stáva chlapec John, ao dva roky mladší dvojčatá Viviene a Knoxa. Hoci malá Viviene rastie do krásy, čoraz častejšie ju prirovnávajú práve k Shiloh.

Viac FOTO krásne Viviene nájdete TU!

Herečka Angelina Jolie si posledné mesiace prechádza náročným obdobím. Okrem nekonečného boja o deti si prešla peklom aj pre Bradovu novú milenku, ktorú s ňou fanúšikovia začali okamžite porovnávať. Aby toho nebolo málo, ťažkým obdobím si prechádza aj s dospievajúcou dcérou Shiloh, ktorá sa rozhodla byť chlapcom a aktuálne už vraj podstupuje aj hormonálnu liečbu.

Spočiatku ju Angelina obliekala do šiat a sukničiek.  S vekom však prišla zmena a Viviene dala prednosť chlapčenskému štýlu.

Spočiatku ju Angelina obliekala do šiat a sukničiek. S vekom však prišla zmena a Viviene dala prednosť chlapčenskému štýlu.

Zdroj: instagram

Mnohým však udrela do očí aj jej najmladší dcérka Vivien, ktorá síce rastie do krásy a čím ďalej tým viac sa začína podobať svojim slávnym rodičom, ale ani ju Angelina s Bradom na verejnosti neprezentujú ako malú princezničku.

hlasovanie

Myslíte si, že z malej Viviene rastie chlapec podobne ako zo Shiloh?

  • 8%

  • 76%

  • 16%

Podobne ako ich staršia dcéra Shiloh, aj Viviene uprednostňuje ležérnejší a skôr chlapčenské oblečenie pred šaty a sukničkami. Vyťahané mikiny, voľné tričká či tenisky sú základom šatníka najmladšej dcéry hollywoodskeho páru. Hoci Vivien má dlhšiu vlásky, mnohých zaujíma, či sa rovnako ako Shiloh nehľadá skôr v chlapčenskom svete. Veď posúďte sami.

Autor:
dotyk

READ  Meghan Markle potratila svoje druhé dieťa. O svojej skúsenosti napísala emotívnu esej

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close