Svet

Zákaz vychádzania objednaný na 15:00 Odchod z Francúzska …

Objednávky zákazu vychádzania sa začnú od soboty o 18:00 namiesto 20:00 v 15 francúzskych departementoch, aby sa bojovalo proti koronovej epidémii. Hovorca vlády Gabriel Attal to vyhlásil v piatok na televíznej stanici DF1.

Heads Got Om Les Hots-Alps, Alps-Maritimes, Ardennen, Tubs, Jura, Marne, Hot-Marne, Meerte-et-Moselle, Muse, Hot-Sun, Vocation, Head Territory Belfort, Moselle, Sun- Ste v Ed-Lower.

„Väčšia tolerancia“

Po návrate z dovolenky tento víkend Attal uviedol, že to bude „mimoriadne znesiteľné“, pretože to trvá prvých pár dní. Napriek tomu varoval, že tento krok sa bude vzťahovať jednotne na súvisiace odvetvia, a teda na mestá i na celoštátnej úrovni.

Každý, kto chce z oprávneného dôvodu odísť z domu, musí predložiť osvedčenie, ktoré je už vo Francúzsku platné, rovnako ako objednávku na zákaz vychádzania o 20:00.

„Vírus sa naďalej šíri vo Francúzsku (…) s rozdielmi medzi regiónmi,“ vysvetlil Atal výber oddelení. Očakáva sa, že ďalších päť nebude na zozname.

Hovorca vlády uviedol, že zoznam bude preskúmaný budúci týždeň. Attal tiež uviedol, že kultúrne inštitúcie, ako sú divadlá a kiná, nemožno znovu otvoriť 7. januára.

READ  Zambia predkladá rozpočet zameraný na ukončenie dlhovej krízy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close