Svet

Zmätený Biden putoval do zákulisia, keď jordánsky kráľ hovoril

politika

Zmätene vyzerajúci prezident Biden chodil v pondelok tam a späť za jordánskym kráľom Abdalláhom II., nie je si istý, kam sa postaviť zoči-voči kráľovým komentárom.

„Vaše veličenstvo, máte,“ povedal 81-ročný Biden kráľovi po tom, čo ho privítal v Bielom dome.

Keď sa Abdullah chystal predniesť svoj prejav, prezident krúžil za ním a za pódiom a pozeral sa na podlahu, akoby hľadal znamenie označujúce správne miesto, kde má stáť.

Biden váhal medzi dvoma rôznymi miestami, kým sa rozhodol pre to, čo bolo pôvodne jeho prvou voľbou, po Abdullahovej ľavici a pred jordánskou vlajkou.

V jednom momente sa zdalo, že prezidentova nerozhodnosť odviedla Kinga, ktorý sa obzrel cez ľavé rameno v očakávaní, že uvidí Bidena, ale nebol tam.

„Zmenil som tvoju stranu,“ povedal Biden a pohol sa naľavo od teraz sa usmievajúceho kráľa.

feb. 12, 2024, jordánsky kráľ Abdalláh II (v strede) kladie škatuľu jabĺk s americkým prezidentom Joeom Bidenom počas tlačovej konferencie v Bielom dome 12. januára 2024. Chris Klebonis/Pool/EPA-EFE/Shutterstock

Najnovšia epizóda Bidenovho zmätku na javisku prichádza niekoľko dní po tom, čo špeciálny poradca Robert Hurr odporučil neodporúčať trestné stíhanie proti prezidentovi za jeho nakladanie s tajnými dokumentmi Bieleho domu, pretože porota by mohla vidieť Bidena ako „starého muža so zlou pamäťou“.

Podľa Harrovej správy si Biden nevedel spomenúť na roky, keď pôsobil ako viceprezident Baracka Obamu a kedy zomrel jeho zosnulý syn Beau Biden.

RNC Research, účet X spravovaný Republikánskym národným výborom, zabavený Coffeym, Zostrih videa S popisom: „Biden: Čo robím? Kam idem?“

Jordánsky kráľ Abdalláh II a americký prezident Joe Biden si po stretnutí v Bielom dome vo Washingtone 12. februára 2024 podávajú ruky.
Chris Klebonis/UPI/Shutterstock

„Svet sa Amerike smeje,“ povedal Andrew Giuliani, bývalý predstaviteľ Trumpovej administratívy a syn bývalého starostu NYC. Napísané v XZdieľanie záberov z trápneho momentu.

„Nepodceňujte jeho inteligenciu.“ Posúďte ho podľa jeho schopnosti robiť veci, ako je stáť tam, kde je páska, a robiť to na správnej strane vášho pozvaného hosťa,“ povedal sarkasticky rozhlasový moderátor a politický stratég Melik Abdul. Spomínané v X.

Steve Flesch, golfista na PGA Champions Tour, bol jedným z niekoľkých X užívateľov, ktorí kritizovali demokratov za to, že ho „poslali von“ v nádeji, že „verejnosť uverí, že je „v pohode“.

„Hanba im. Toto je týranie starších,“ tvrdil Flesch.

Niektorí na sociálnych sieťach sa postavili na Bidenovu obranu a tvrdili, že incident nebol taký nebezpečný.

„Bidenov vek je dôležitý, ale veľmi očividne hľadá podlahovú značku pre záber z kamery,“ povedal užívateľ X Josh Fields zdôraznené. „Zvyčajne dávajú pásku na zem. Robia to vo filmoch, hrách, televízii, tlači atď. Videl som to na iných veciach a toto nie je jedna z nich.

Prezident USA Joe Biden hovorí po stretnutí v Bielom dome 12. februára 2024 vo Washingtone.
Chris Klebonis/UPI/Shutterstock

Prieskumy za posledný rok neustále ukazujú, že väčšina voličov je znepokojená Bidenovým duševným zdravím pre úrad.

v súčasnosti 86% sú Američania Podľa prieskumu ABC News/Ipsos zverejneného v nedeľu a po zverejnení Hurovej správy sa domnievajú, že Biden je „príliš starý“ na to, aby bol prezidentom – zatiaľ čo 62 % chce, aby bývalý prezident Donald Trump (77) opäť kandidoval proti Bidenovi v novembrových voľbách. .


https://nypost.com/2024/02/12/news/confused-biden-wanders-behind-podium-stares-at-the-floor-as-jordanian-king-speaks/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20campaigns&utm_button =site%20buttons

Skopírujte webovú adresu na zdieľanie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close