Svet

San Council pridať viac do hodnotového reťazca cestovného ruchu – SABC News

Juhoafrická rada Sana vyzvala, aby sa do rozvoja projektov cestovného ruchu zapojilo viac Sanov.

Minister cestovného ruchu Lindiwe Sisulu otvára mesiac cestovného ruchu 2022 v prírodnej rezervácii Kwatu na západnom pobreží Cape. Cestovný ruch po devastácii spôsobenej pandémiou Covid-19 prekvitá.

Hoci mnohé turistické kampane ponúkajú výlety do oblastí obývaných obyvateľmi Sanu, komunita Sanov sa často cíti vylúčená z hodnotového reťazca cestovného ruchu, hovorí prezident rady Colin Louw.

Hovorí, že ak Sančania zahrnú do svojich plánov viac turistických kampaní, získajú z turizmu viac ekonomických výhod.

Louw hovoril na otvorení mesiaca cestovného ruchu v prírodnej rezervácii !Khwa ttu neďaleko Yzerfonteinu na západnom pobreží.

„Máme vyškolených sprievodcov. Máme Dragonsberga, máme Cederberga. Kamkoľvek pôjdete, nájdete veľvyslancov rocku, ľudí, jeho umenia. Nie je to umenie, sú to správy, ktoré hovoria o tom, čo sa v tom čase stalo, a myslím si, že San sú tí správni ľudia, ktorí dokážu turistom vysvetliť, čo im tieto správy skutočne hovoria, a my chceme byť neoddeliteľnou súčasťou celého tohto balíka cestovného ruchu, pretože môžeme pridať hodnotu na celý cestovný ruch v Južnej Afrike.Myslím. vysvetľuje Louw.

minister Zúčastnil sa aj Sisulu Mesiac turizmu Vyhlásenie pre médiá s miestnou témou „Prehodnotenie cestovného ruchu: Čakajú nás príležitosti“. Hovorí, že cestovný ruch je na vzostupe po devastácii spôsobenej pandémiou COVID-19.

READ  Demokratická demokratická republika Kongo-Brenza s novým predsedom vlády po politických sporoch

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close