Zábava

Známa Lady Gaga zverejnila FOTO so svojou matkou: Ak takto vyzerá na staré kolená, tak … WAU!

Aká matka, taká dcéra! To určite platí o mnohých hviezdach šoubiznisu a o ženách, ktoré ich porodili. Lady Gaga a jej matka Cynthia nie sú výnimkou. 66-ročná blondínka sa napríklad venuje nadácii Born This Way Foundation, ktorú založila spolu so svojou slávnou dcérou.

V týchto dňoch vychádza kniha, ktorá je akousi zbierkou motivačných príbehov napísaných mladými ľuďmi. Blondínka knihu inzeruje aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Pri tej príležitosti zverejnila aj fotografiu so svojou matkou a niekoľko fanúšikov komentuje, ako sa tieto dve dámy na seba pozerajú. „Ak po 60 rokoch vyzeráš takto, môžeš byť spokojná. Obaja ste krásni. Mama je ako vaša staršia sestra,“ zvuk vybraný z reakcií.

Lady Gaga v knihe uviedla aj svoj príbeh. Umelkyňa nemá problém otvorene hovoriť o svojom súkromí. Napríklad v nedávnom rozhovore pre CBS Sunday Morning odhalila, že mala v minulosti samovražedné myšlienky. To, že je slávna a nemá ani štipku súkromia, jej spôsobilo veľké psychické problémy. Snaží sa však s tým vyrovnať a zároveň sa učí mať rád sám seba.

Lady Gaga so svojou matkou Cynthiou.

Zdroj: Instagram

Máte radi spevákovu matku?

READ  Paltrow oslávila svoje narodeniny nahá na Instagrame! Odpoveď prišla od mojej dcéry ... - Hviezdne prípady - Koktejl

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close