Zábava

Znovu špekulujú, opäť sa pohybujú: Pozrite sa na ten luxusný zámok!

Od jedného luxusu k druhému. Ďalšie stiahnutie kráľovského páru. Tentoraz sa však oddali skutočnému luxusu a znova …

Princ Harry a Meghan sa presťahovali do Santa Barbary v Kalifornii. Hovorca prominentného páru to povedal DPA v stredu.

„Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa v júli tohto roku presťahovali do svojho rodinného domu (v Santa Barbare).“ Hovorca uviedol, že pár dúfa, že bude rešpektované ich súkromie aj súkromie svojich susedov.

Neustále sťahovanie

odkedy Meghan a Harry opustili kráľovskú rodinu, ktorá sa niekoľkokrát presťahovala. Najprv boli v Kanade, kde mali značné sídlo, potom sa presťahovali do Malibu a neskôr do inej časti Kalifornie, kde našli obrovskú vilu a okolo celého majetku dokonca nechali postaviť plot, takže paparazzi nemohli vidieť ne.

Bývalé domy Meghana Markleho a princa Harryho

Fotogaléria

Bývalé domy Meghana Markleho a princa Harryho

Zdroj: Profimedia

Pravdepodobne sa tam však necítili bezpečne, a tak sa rozhodli opäť sa presťahovať. Po dlhom výbere sa rozhodli, že dom v Montecite je presne taký, v ktorom chceli žiť. Medzi ich nových susedov patria Oprah Winfrey, Elle DeGeneres, Rob Lowe a George Lucas. Cena nehnuteľnosti sa pohybuje okolo 12 miliónov eur.

Nikdy nemajú dosť

Prechádzajú sa z jedného luxusného domu do druhého. Nové sídlo je skôr ako malý hrad. Má 9 spální a 16 kúpeľní. K dispozícii je kino, kompletná telocvičňa, wellness, knižnica, kancelária, obrovská vínna pivnica, moderná kuchyňa, herňa, tenisový kurt, garáž pre päť áut.

Dom Meghan Markle a princ Harry

Fotogaléria

Dom Meghan Markle a princ Harry

Zdroj: Profimedia

Ich nové sídlo má tiež bazén a veľké ihrisko, kde si Archie môže užiť hodiny zábavy. Môžete sa tešiť úžasným panoramatickým výhľadom na oceán a hory. Vybrali si naozaj krásne miesto na bývanie. Tento súbor na stiahnutie mohol byť posledný a vytvoria tam domov v pravom slova zmysle.

Dom Meghan Markle a princ Harry

Fotogaléria

Dom Meghan Markle a princ Harry

Zdroj: Profimedia

Majú nesplatené dlhy, ale kupujú si dom po dome

Nehnuteľnosť sa nachádza na súkromnej ceste na luxusnom a odľahlom pozemku v Montecite. Takmer každý dom v susedstve má hodnotu niekoľkých miliónov dolárov a je navrhnutý tak, aby poskytoval čo najviac súkromia. Majú dlhé príjazdové cesty a veľké brány.

Harry a Meghan kúpili luxusnú nehnuteľnosť napriek tomu, že britskí daňoví poplatníci stále dlžia 2,4 milióna GBP (2,6 milióna EUR) na rekonštrukciu chaty Frogmore Cottage, ich bývalého bydliska v blízkosti hradu Windsor. Dohodli sa, že mesačne zaplatia 20 000 eur, aby splatili svoj dlh, ktorý zanechali po odchode z kráľovskej rodiny.

Frogmore Cottage, Meghan Markle, princ Harry

Fotogaléria

Frogmore Cottage, Meghan Markle, princ Harry

Zdroj: Profimedia

Majetok spoločnosti Meghan a Harry sa odhaduje na približne 43 miliónov dolárov (36 miliónov EUR). Realitná kancelária Jason Streatfeild, ktorá má kanceláriu v Montecite, povedal DailyMail.com, že Harry a Meghan sa zmestia do komunity. Hovorí sa, že ide o súkromnú a exkluzívnu oblasť, z ktorej môžete uniknúť všetkému.

Pomoc od kráľovskej rodiny znova?

Zrejme Harrymu pomohol pri kúpe nového majetku jeho otec, princ Charles, ktorý je oddaný svojmu synovi a pomôže, kedykoľvek ho budú potrebovať. Iné zdroje však tvrdia, že tento majetok získali bez pomoci kráľovskej rodiny.

Až donedávna však princ Charles dal Harrymu pomocnú ruku pri platení bezpečnosti. Rozhodol sa im pomôcť financovaním ich bezpečnosti, ktorá stojí veľa peňazí. Ochrana kráľovského páru stojí viac ako 7 000 EUR za deň.

Stále si pamätáte ich veľký deň? Kto by v tejto chvíli hádal, pozri:

READ  Musíte pozerať české filmy na Netflixe

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close