Technológie

ZTE odhaľuje konečný vzhľad prvého smartfónu s selfie kamerou pod displejom

Čínska spoločnosť ZTE v priebehu niekoľkých dní plánuje predstaviť prvý smartphone na svete s fotoaparátom umiestneným pod displejom. Prvýkrát vám hovoríme o pripravovanom smartfóne s touto technológiou informovaný iba 17. augusta, ale čoraz obľúbenejší čínsky výrobca vydal iba pred pár hodinami viac fotografií očakávaného smartfónu ZTE Axon 20 5Gktoré by ste určite mali vidieť.

ZTE Axon 20 5G a jeho konečná podoba

Doteraz spoločnosť ZTE odhalila iba vzhľad hornej časti displeja na nadchádzajúcom smartfóne Axon 20 5G, ale najnovšie fotografie zverejnené priamo prezidentom ZTE Mobile Devices, Ni Fei, na čínskej sociálnej sieti Weibo odhaľujú jej celkový dizajn. Predný a zadný panel, ako aj predný panel, keď sú zapnuté, odhaľujú niektoré podrobnosti, ktoré verejnosť ešte nemala možnosť vidieť, informuje holandský portál Tweakers.net,

Prvá publikovaná fotografia, ktorá je umiestnená ako ilustračná fotografia na začiatku článku, odhaľuje predovšetkým zadný panel smartfónu. Axon 20 5G, Jeho najväčšou dominantou bude, samozrejme, štvornásobná zadná kamera pozostávajúca z od primárneho snímača 64 MP, sekundárne 8 MP senzor s širokouhlý objektív pár senzorov 2 MP (pravdepodobne to bude hĺbkový snímač a makro snímač).

zte axon 20 5g 2
Zdroj: Ni Fei – Weibo

Druhá publikovaná fotografia odhaľuje veľkosť celého predného panela 6,92 palca s rozlíšením 2 460 x 1 080 pixlov, ktorý pravdepodobne čakal na väčšinu technologických nadšencov. Pri pohľade na prvé fotografie uverejnené spoločnosťou ZTE bolo jasné, že horný rám okolo displeja bude minimálny najmä vďaka selfie kamere umiestnenej pod displejom. Nová fotka Od tej doby však môže niektorých fanúšikov značky sklamať odhaľuje okolo displeja malý rám, ktorý nie je taký malý,

READ  Útulná logická hra Wanderful by mohla byť ďalším Dorfromantik

Historicky prvý smartphone so zabudovanou selfie kamerou pod displejom, ZTE Axon 20 5G, bude predstavené 1. septembra, Cena, či už je dostupnosť tohto zariadenia, ako aj úplné technické údaje ešte nie sú známe.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close