Hlavné správy

3 ‘Hviezdne’ kľúče pre USA proti Slovensku vo štvrťfinále WJC

Sieť NHL bude vysielať každý zápas majstrovstiev sveta IIHF juniorov 2021 na Rogers Place v Edmontone.

Zahŕňa podrobné informácie o juniorskom národnom tíme USA (3-0-0-1), ktorý v sobotu (22:30 stredoeurópskeho času) nastúpi vo štvrťfinále turnaja na Slovensku (1-0-1-2). . Po štvrtkovej výhre 4: 0 nad Švédskom dostali USA prvé semifinále v predkole skupiny B. Slovensko skončilo v skupine A na štvrtom mieste. Semifinále je pondelok a hra majstrovstiev je utorok.

Dave Starman, dlhoročný hokejový analytik NCAA, ktorý sa stará o vysielanie so Stephenom Nelsonom, odovzdá svoje tri kľúče k úspechu Ameriky pred každým zápasom počas dvanásťdňového turnaja.

„Amerika je teraz na lepšom mieste, pretože všetko funguje,“ uviedol Starman. „Boli tvrdí, že boli tvrdí, boli agresívni, hrajú chytro a čo je najdôležitejšie, hrajú ako jednotky 5 ľudí, ktorí odolávajú tomu, aby boli obeťou individuálnej hry, čo sa v minulosti stalo mnohým z ich dobrých tímov.

“Víťazstvo vo Švédsku (štvrtok 4: 0) bolo efektívne, systematické, chirurgické a celkovo. Švédsko malo trochu života, ale USA zatlačili späť, keď Švédsko urobilo svoju slamku s dobrým ofenzívnym tlakom. Nakoniec, ich gól bol dobrý.”

Tu sú 3 kľúče k víťazstvu Starmanu v USA nad Slovenskom:

1. Kto je cieľom?

“Nie je koniec v nedohľadne, najmä keď majú Spojené štáty americké dvoch dobrých strelcov gólov. Nemalo by to byť ani debatou. Na prvom mieste bol Spencer Knight (Florida Panthers), ktorý vám pomohol vyhrať skupinu P. Bol to čas play off … váš.” Hrajte na toho chlapa. Knight bol proti Švédsku dobrý. Zostáva ešte pár reštartov, ale ak váš brankár vynechá reštarty, zastaví stránku. Prešiel testom zrakového videnia. Ak na povrchu nie je nikomu známa horúčka, sledujte, ako Knight 4. januára hrá ďalšiu vyladzovaciu hru. Ak ste vyrástli, dajte Dustin ‘Wolfa (Calgary Flames) a je ostrý. “

READ  Odsúdený Andruskó opäť píše z väzenia: FOTO Vražda Kuciaka bola politická! Chcú ma zdiskreditovať

2. Ferret-Farinachi-Bring line

„Útočná línia s Brettom Ferrardom (New York Rangers), Johnom Farinachim (Arizona Coyotes) a Bobbym Bringom (Philadelphia Flyers) nielenže žerie minúty, ale aj ich pozitívnu stránku. Vyrovnajte minúty 6 útočníkov a zvyšných útočníkov. Striedajú sa, vyhrávajú preteky, vyhrávajú 50 – 50, vlastnia polovicu múrov, vyhrávajú útočnú sieť, skórujú a vytvárajú problémy, ktoré zodpovedajú ich súperom, z ktorých mnohí sa nezhodujú podľa svojho odhodlania Pokiaľ trvajú, prvé dva riadky môžu robiť to, čo robia. ““

3. Pedál držte pri zemi

„Trevor Zegras (Anaheim Ducks) upozorňuje na to, čo robí, ale žiadna linka nemôže zvíťaziť bez veľkého centra. Ako som už povedal, Turquoise ide von. Odohral svoju ťažkú ​​a efektívnu hru a pokračoval v hre. Arthur Kaliyev (Los Angeles Kings) drží krok a získava pozornosť vďaka streleniu, ale môže byť ďalším, kto svojou silou oznámi svoju prítomnosť.

„Mám pocit, že bez ohľadu na to, či Amerika začína dobre alebo nie, to je to, čo väčšina trénerských tímov Nate Lehmanna zvykne robiť, alebo má problém vstať za nekonkurentmi, čo má 35-minútový znak, že by mal podporovať tých, ktorých poznajú. [in the semifinals]. „

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close