šport

5 najlepších vyhliadok pre Calgary Flames v sezóne 2023/24

Calgary Flames majú svetlú budúcnosť vďaka svojmu talentovanému potenciálu. Tu je päť najlepších vyhliadok, ktoré treba sledovať, keď sa blíži sezóna 2023-24:

5 najlepších vyhliadok Calgary Flames na sezónu 2023-24

Etienne Morin:

Etienne Morin bol nedávnou posilou organizácie Flames, ktorú vybrali v druhom kole nedávneho draftu. Morinov prísľub spočíva v jeho útočných schopnostiach a fyzickosti. Má ťažkú ​​strelu a solídne schopnosti hrať, čo sa premietlo do impozantných 72 bodov v 67 zápasoch minulej sezóny. Morin by sa mal naďalej snažiť vylepšiť svoju hru.

Jacob Pelletier:

Jacob Pelletier je od svojho draftu v roku 2019 najuznávanejším kandidátom v bazéne Flames. Čo je na Pelletierovi obzvlášť pôsobivé, je jeho pokračujúca produkcia v QMJHL, kde ani ako 16-ročný nikdy neklesol pod bod na zápas. nováčik Bol kapitánom Moncton Wildcats aj Val-d’Or Force, čím demonštroval svoje vodcovské kvality.

Matt Coronado:

Matt Coronado, 5’10“ krídelník, ktorý sa v roku 2021 umiestnil na celkovom 13. mieste, bol žiariacou hviezdou v potenciáli Calgary Flames. Nikdy nemal sezónu pod bodom za zápas a získal viacero ocenení. Konzistentný ofenzívny výkon Coronada a bude pôsobivá schopnosť sledovať, ako sa pohybuje vpred. Robí nadšeného hráča.

Samuel Honchek:

Samuel Honček, nový top kandidát Calgary Flames, obsadil v poslednom drafte celkovo 16. miesto. Jeho cesta do organizácie Flames zahŕňala hranie profesionálneho hokeja na Slovensku počas sezóny D-1, čo je na 17-ročného hráča impozantný výkon. Po nástupe do WHL Vancouver Giants Honchek preukázal svoje schopnosti a potenciál a získal miesto ako jeden z najlepších potenciálnych hráčov Flames.

Dustin Wolf:

Neskorá voľba na drafte NHL 2019 Dustin Wolf sa stal jedným z najuznávanejších brankárov v lige. Za posledné štyri roky bol Wolf sústavne dvakrát uznávaný ako najlepší brankár vo WHL a AHL. Jeho pôsobivý zoznam ocenení zahŕňa Les Cunningham Trophy ako MVP AHL. Wolfov potenciál ako budúcej hviezdy NHL je nepopierateľný, čo z neho robí top perspektívu Flames.

READ  Od vznešených po vtipné, najkúzelnejšie Messiho okamihy všetkých čias

Budúcnosť Calgary Flames s týmito talentovanými kandidátmi vyzerá sľubne. Keďže pokračujú v rozvíjaní a zdokonaľovaní svojich schopností, mohli by byť hnacou silou oživenia Flames v NHL a dodávať fanúšikom vzrušenie a nádej do nadchádzajúcich sezón.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close