Technológie

A Yu-Gi-Oh! Kolekcia prichádza na Switch a PC cez Steam

Konami vydáva kolekciu Yu-Gi-Oh! Hry pre Switch a PC cez Steam.

Vydavateľ sa momentálne drží späť v tom, čo bude kolekcia obsahovať, no dráždil názvy dvoch hier: Yu-Gi-Oh! Duel Monsters 4: The Great Duelist Battle a Yu-Gi-Oh! Duel Monsters 6: Expert 2.

Správy: Zničí Pokémon Ball svet?Sledujte na YouTube

upozornil Nintendo život, Zbierka teraz – Google Yu-Gi-Oh! Kolekcia je ešte len začiatkom, ale nebude to konečný titul v anglickom jazyku – aj tak bude vydaná iba v Japonsku, aspoň zatiaľ, a je zaujímavé, že dve už oznámené hry boli vydané iba v Japonsku.

V ďalších novinkách Konami sa hovorí, že vydavateľ „potenciálne“ prenáša sériu Silent Hill na súčasné konzoly. Vyplýva to z jedného z piatich krátkych dokumentov, ktoré Konami zverejnilo na YouTube v tú noc, keď zatienil The Short Message.

Vo štvrtom videu dizajnér úrovní, ktorý pracoval na veľmi očakávanom (a dlho špekulovanom) hrateľnom teaseri, odhalil, že Konami prvýkrát oslovilo tím v Hexadrive – štúdiu, ktoré primárne pracovalo na portovaní starších hier až do internej pomoci. Tím Konami produkuje The Short Message – „O možnom prenose série Silent Hill“.

READ  Škandál v Bratislave okolo súčiastok nájdených na ruských dronoch

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close