Ekonomika

AgMin konzultuje s kolegami rozšírenie zákazu dovozu z Ukrajiny

Obchodovať

Obrázok od Shutterstock.com

Minister poľnohospodárstva Istvan Nagy sa v utorok stretol so svojimi kolegami z Rumunska, Bulharska a Slovenska, aby diskutovali o rozšírení obmedzení na dovoz ukrajinských poľnohospodárskych produktov po skončení zákazu EÚ 15. septembra, uvádza sa v správe štátnej spravodajskej agentúry MTI.

Nagy vo svojom príspevku na Facebooku uviedol, že ministri budú žiadať predĺženie zákazu EÚ na dovoz niektorých ukrajinských poľnohospodárskych produktov do susedných krajín „minimálne do konca roka“.

Ďalej uviedol, že záujem farmárov možno ochrániť len spoluprácou.

Po tom, čo Brusel oslobodil produkty od ciel a kvót, bolo zavedené embargo EÚ s cieľom zastaviť záplavu ukrajinských poľnohospodárskych produktov do susedných krajín.

Podporte Budapest Business Journal

Budovanie žurnalistického biznisu hodného svojho mena je nákladná záležitosť. Vydavatelia, redaktori a reportéri Budapest Business Journal sa už 27 rokov snažia prinášať obchodné správy, ktoré fungujú, informácie, ktorým môžete dôverovať, pravdivé, presné a bez strachu a priazne.

Novinárske spoločnosti po celom svete sa snažili nájsť obchodný model, ktorý by im umožnil naďalej vynikať bez toho, aby ohrozili ich výkonnosť. Nedávno niektorí experimentovali s myšlienkou zapojiť svojich najdôležitejších zainteresovaných strán, svojich čitateľov.

Rovnakú príležitosť chceme ponúknuť aj našim čitateľom. Chceme vás pozvať, aby ste nám pomohli dodávať kvalitný obchodný časopis, ktorý potrebujete. Stlačte naše tlačidlo podpory BBJ a môžete si vybrať, koľko a ako často budete posielať svoje príspevky.

READ  Kia dosiahla veľké úspechy. Jej nové SUV získalo najvyššie hodnotenie bezpečnosti

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close